Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Facet sprzedaje coś tam:
Zdjęcie towaru na sprzedaż
Facetka sprzedaje coś tam:
Zdjęcie facetki z dekoldem/w obcisłej kiecce/z wywaloną nogą i towar na sprzedaż
  • Odpowiedz
Facet sprzedaje coś tam:

Zdjęcie towaru na sprzedaż

Facetka sprzedaje coś tam:

Zdjęcie facetki z dekoldem/w obcisłej kiecce/z wywaloną nogą i towar na sprzedaż


@kupczyk: Nie pasuje. Bo ta facetka nie sprzedaje. Tylko wystawia do zobaczenia. A i co poradzisz jak jakiś chłop kaprawy, chować się musi i wstydzi się pochwalić robotą, podpisać że coś zrobił.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@milalulu: ale moment, sprzedawać czy wystawiać do zobaczenia to bez znaczenia.
Albo mam oglądać pracę albo ładna panią.
I nie chodzi mi, że to coś złego tylko trzeba rozgraniczyć co mamy oglądać. Ładna pani niech pokazuje się na zdjęciach jak najbardziej. Ale obraz to obraz i niech sam zostanie zaprezentowany żeby na niego zwrócić 100% uwagi.
  • Odpowiedz
@milalulu: ładne ale zboczone jakieś. Narysuj kwiatka albo kosz pełen opieniek


@korporacion: dzięki ale ta granica zboczenia została wieki temu daleko przesunięta;) Pośladki zawsze były w sztuce tylko okraszone zmieniającym ich charakter tytułem. np.Wenus i bach, goła pupa. A „Początek świata” Courbeta to już w ogóle, kawa na ławę :P
  • Odpowiedz
@milalulu: ale moment, sprzedawać czy wystawiać do zobaczenia to bez znaczenia.

Albo mam oglądać pracę albo ładna panią.

I nie chodzi mi, że to coś złego tylko trzeba rozgraniczyć co mamy oglądać. Ładna pani niech pokazuje się na zdjęciach jak najbardziej. Ale obraz to obraz i niech sam zostanie zaprezentowany żeby na niego zwrócić 100% uwagi


@kupczyk: Już kiedyś poruszałam mój punkt widzenia w tym temacie.
1. Widać proporcje skalę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@milalulu: ej ja nie mówię co masz robić. Oczywiście to twoje obrazy i twoja decyzja jak je prezentujesz. Po prostu napisałem co o tym myślę. Nie będę klaskał jeżeli coś mi nie odpowiada. Opisałem mój punkt widzenia. Po prostu rozprasza mnie takie pokazywanie obrazów.
Życzę powodzenia i jak najwięcej satysfakcji z wykonywanych prac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz