Wpis z mikrobloga

to aliexpress takie szczwane i oszukuje na trackingach?


@amn1337: ale co ma do tego aliexpress?

Do tej pory co nie zamawiałem to była jako polecona, czyli rejestrowana - nawet gówna za 5 ziko


i co to zmienia?
@Andczej: no z tego co widzę to tracking mam na stronie aliexpress, no to sprzedawca pewnie prędzej, a polecona to nie jest rejestrowana? Zamawiam hobbystycznie to z łaski swojej mógłbyś wyjaśnić różnice/problemy
no z tego co widzę to tracking mam na stronie aliexpress,


@amn1337: czyli idąc tym tokiem, jak zamówisz coś na allegro i firma kurierska coś odwali to winne allegro? OK

no to sprzedawca pewnie prędzej,


idziemy dalej, jak przesyłka pójdzie w inne miejsce to sprzedawca wprowadza bzdury do trackingu? OK XD

a polecona to nie jest rejestrowana?


jest

Zamawiam hobbystycznie to z łaski swojej mógłbyś wyjaśnić różnice/problemy


jest to przesyłka nierejestrowana,
@Andczej:

czyli idąc tym tokiem, jak zamówisz coś na allegro i firma kurierska coś odwali to winne allegro? OK


No nie, ale jednak w jakimś stopniu powinni dbać o jakość danych na swojej stronie XD ale fakt, źle to pierwotnie ująłem

idziemy dalej, jak przesyłka pójdzie w inne miejsce to sprzedawca wprowadza bzdury do trackingu? OK XD


Jak pójdzie w inne miejsce to wina przewoźnika nie sprzedawcy, jeśli została poprawnie zaadresowana
No nie, ale jednak w jakimś stopniu powinni dbać o jakość danych na swojej stronie XD ale fakt, źle to pierwotnie ująłem


@amn1337: cofnij się do etapu zamówienia, przy zamawianiu masz wyraźne duże czerwone X przy trackingu przy tej metodzie wysyłki

Jak pójdzie w inne miejsce to wina przewoźnika nie sprzedawcy, jeśli została poprawnie zaadresowana


a weź przeczytaj ze zrozumieniem co napisałem
@amn1337: ta firma która teraz wysyła stawia stemple z datą, nie muszą one odzwierciedlać nadania, bo ostatnie jak mi przyszły miały tydzień różnicy z niby nadania w Polsce. Jakie daty masz nabite na kopercie?