Wpis z mikrobloga

@Antyradek: Na Ukrainie głównie gazem grzeją. Pokłosie braku pieców na węgiel bo mieli gaz od Rosji praktycznie za darmo i stare domy(działki) maja gaz, u nas zawsze gaz był drogi.
  • Odpowiedz
no właśnie mi nie pasowało, że Rumunia, Słowenia, wszyscy mają pompy ciepła XD


@Shatter: Rumunia akurat chyba cala gazem stoi. Nawet bloki nie maja centralnego grzania, tylko doprowadzili gaz i zimna wode, kazdy ma piecyk gazowy odpowiadajacy za grzanie wody i chaty.

Norwegia siedzi na pradzie, maja od cholery elektrowni wodnych, warunki do tego
  • Odpowiedz
już tak wszyscy nie #!$%@? że w polsce nie jest tak źle bo jest #!$%@? źle, wyściubiłem nos z pokoju na moment do drugiego pokoju, stanąłem na środku i czułem smród dymu mimo zamkniętych okien, zasuniętych zasłon, nawilżacza powietrza w tle i niepalącej rodziny, u mnie nie czuć bo okno mi wychodzi na wnękę w budynku w którą w ogóle nie zawiewa wiatr więc dopóki nie mam nasrane na trawniku pod parapetem
  • Odpowiedz
@efek: dlatego, ze tam nie ma danych i OP dal posta z fejkowa mapka, gdzie brak danych zaznaczono jak 'pomiar pozytywny' dalej sobie zyjscie w swiecie maluczkich umyslow i plusujcie gowniane memy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@progressive: widzę, że nie ma. Nic nie komentowałem, bo dostałem w #!$%@? plusów i nie pasuje mi teraz do narracji ;P

Ale #!$%@? trzeba być, żeby bez danych pokolorować na zielono. Nie szanuję mocno.

Co nie zmienia faktu, że nasz kraj z kartonu moglby się nazywać: wielka polska śmierdząca.
  • Odpowiedz
@dziczyznaa: > nic a nic nie ma to wspólnego z tym że na zachodzie temperatura jest dodatnia, a u nas -15.

Z czym nie ma wspólnego? Z tym, że na północy też jest zimno? Z tym, że tydzień temu u nas było ciepło a syfu nie brakowało? Co ty bredzisz kobieto?
  • Odpowiedz
@PowaznyHeheszek: sam mam xiaomi ale raczej obojętne. Jest cichy i wydajność 45 mkw to w sumie tyle. Jakbym brał inne marki to chyba bym tylko szukał z duzymi powierzchniowo filtrami. Mój ma rozmiar takiego taboretu i tych rozmiarów bym się trzymał.
  • Odpowiedz