Wpis z mikrobloga

@robert5502: czyli wniosek? ich spaliny nie rowne naszym, po przekroczeniu granicy te samochody zamieniaja sie w superelektryki natomiast gdy wracaja na PL juz nie, stare litewskie kobyly dafy many o euro3 u nich nie emituja? rowniz jest z ogrzewaniem, nie ma wyjatkow albo wyjatek to jeden osobnik na milion? przemnoz to przez liczbe osob. Ja wiem ze dla wielu GER to prawdziwy raj na ziemi ale tak kolorowo nie jest, rowniez
  • Odpowiedz
@robert5502: Ilosc ojkofobow w tym poscie wywalilo w kosmos. Z powodu chwilowego zanieczyszczenia, ktore mocno koreluje z faktem, ze zawisl nad nami arktyczny front z temperaturami od -10 do -23 st C. I niby przypadkiem to w Polsce nasrane jest tandetnymi czujnikami na arduino, ktore podszywaja sie pod stacje pogodowe.

Nikt mi nie wmowi, ze te czujniki pokazuja rzeczywiste zanieczyszczenie powietrza. To sciema dla ubogich umyslowo ludzikow, ktore tylko czekaja az
  • Odpowiedz
@robert5502: ale manipulacja, wystarczy samemu zerknąć na pierwszą lepszą mapę i nie jest aż tak źle. Oczywiście, że jest lipa ale ta mapa jednak jest trochę przesadzona.
  • Odpowiedz