Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Po jakim czasie przechodzą wspomnienia o byłych partnerach? Byliśmy ze sobą 2 lata, minął prawie rok, a mi dalej o niej wszystko przypomina, nawet jak widzę na ulicy głupiego maltańczyka (jej rodzice mieli i często z nim razem wychodziliśmy), nie mówiąc o rzeczach bardziej osobistych bo to już jest zupełny dramat?

#rozstanie #rozstania #zwiazki #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6005b5ce535d82000a0d1cb0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 7
Ja byłem, ze swoją 4,5 roku. Nieco ponad rok po związku, a ja jeszcze czasem cos pomyślę. Trzeba więcej czasu. Pochowaj lub wyrzuć to co Ci ją przypomina.
CharyzmatycznaAzjatka: Wspomnienia o byłych? Zależy co masz na myśli. Ja do dziś mile wspominam swój pierwszy związek sprzed 12 lat z gimnazjum. Niewinny, głupi, ale jakże uroczy i "czysty". Kolejnego za to który trwał dwa razy dłużej nie wspominam prawie wcale xD nie ma jakiejś reguły według mnie, generalnie im więcej masz na głowie tym mniej o tym myślisz

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
PrzyczajonaKreatura: Kila lat po relatywnie krótkim związku, w tym czasie inny znacznie dłuższy, ze znacznie ładniejszą, mądrzejszą i lepszą dziewczyną, także parę innych randek, znajomości które jednak nie zaowocowały...a ja dalej w głowie mam dziewczynę która rozszarpała mi serce...

Czasem to nie moja nigdy.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua