Wpis z mikrobloga

@cytmirka: Chodzi ci o to ,że kolorowy herb nie pasuje kolorystycznie do reszty? Moim zdaniem jak najbardziej pasuje ponieważ jako najważniejszy element będzie się od razu wyróżniał spośród reszty. Taki był zamysł. Jeszcze troszeczkę i rękaw będzie gotowy ( )

  • Odpowiedz
@SzycheU: No bardziej o sam kolor żółty + czerwony :D Kolorowe tatuaże mi się podobają, nawet w śród czarnych. Ale jeśli chodziło o takie mocne wyróżnienie to okej.

  • Odpowiedz
@Dorciqch: Sedina mi się właśnie mega podoba XD Mam do zapełnienia przestrzeń między gryfem a marynarzem oraz obszar pod samą Sediną. Później zostanie już tylko dodanie tła łączącego wszystko w jedną całość.
Myślałem nad zabytkową pompą miejską oraz konturem zamku lub filharmonii aczkolwiek pas oriona też wydaje się być super pomysłem.
  • Odpowiedz
@SzycheU spoko pomysły. Jakbyś planował drugi rękaw to machnij ten pomnik gryfa, co przy szpinakowym pałacu stoi, któreś wielkie gmaszysko: czerwony ratusz, katedrę, pałac pod globusem lub rektorat PUM, albo taką panoramę, na której widać wszystkie szczecińskie wieże. I koniecznie ruiny wieży Quistorpa
  • Odpowiedz