Wpis z mikrobloga

Siema mirasy itd. Gdzie kupię oryginalną ładowarkę że złączami USB -lightning (komplet wtyczka i kabel) w sensownych cebulionach? Zależy mi na oryginalności, a mam wrażenie że wszystkie tańsze opcje to lewizna. W euroagdrtv itd cena 79.99 i to uznaje za orientacyjną wartość, szukam tańszego źródła. Alledrogo i jego oferty po 25pln to lewizna na bank więc nawet nie biorę pod uwagę.

#iphone #ios #apple #telefony
  • 9
  • Odpowiedz
@prostamol_mirko: oryginalną? Po co Ci ten drogi chłam? Ja wszystkie swoje nagromadzone ladowarki apple do ipadow(w tym pro) i iphone mam sprzedane na olx. Polecam ladowarke baseus 65W z 2 portami usbc i 1usb. Jesli dokupisz kabel usbc-c lightning to urzadzenie naladujesz najszybciej. Na aliexpress jest wysylka z polskich magazynow i masz do 3 dni kuriera pod drzwiami. Csly zestaw wyniesie mniej niz oryginalny kabel Apple XD
Edit: zostala jedna od
  • Odpowiedz
@SprzedamPlusa: @prostamol_mirko:
Ja kupiłem wersje pro z kablem(naprawdę solidny jest). Ładowarka wyglada naprawdę spoko i dzięki tej technologii-gan przy tej samej mocy jest o polowe mniejsza od Apple’owej. Nie zapomnij jak coś pobrać kupony sklepowego przed zakupem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
97,22 zł 67% zniżki | Baseus 65W GaN ładowarka szybkie ładowanie 4.0 3.0 typ C PD ładowarka USB z QC 4.0 3.0 przenośna szybka ładowarka
  • Odpowiedz