Wpis z mikrobloga

Rzadko korzystam z #czarnolisto, natomiast ostatnio u mnie przybyło trochę użytkowników, gdyż postanowiłem blokować antyszczepionkowów (tylko antyszczepionkowców, nikogo innego nie blokowałem). Kiedy przegląda się komentarze pod znaleziskiem, to są one ukrywane i trzeba je ręcznie odsłonić. Niesamowite jest to, że za każdym razem jak odsłaniam z ciekawości taki komentarz, to okazuje się że dana osoba ma prawicowe poglądy, neguje globalne ocieplenie itd. Dosłownie za każdym razem, jak na razie nie zauważyłem wyjątków. Ciekawe z czego to wynika?
#neuropa #bekazprawakow #szczepienia #foliarze
  • 10
@niebieskieniebo:

prawicowe poglądy


Ciekawe co to wg. Ciebie znaczy, bo być może nie spytałbyś o to:

Ciekawe z czego to wynika?


Ale podpowiem.

Wynika z umiłowania wolności.

Lewica to totalni niewolnicy. W dodatku wolność postrzegają w wykrzywiony sposób (np. aborcja - moje ciało moja sprawa, mimo, że dziecko to nie ich ciało, ale już szczepienia to nie Twoje ciało tylko wspólne). Łykają wszystko, byleby było to podparte autorytetem (nawet jeśli to
aborcja - moje ciało moja sprawa, mimo, że dziecko to nie ich ciało


@DanteTooMayCry: twierdzenie, że płód to pełnoprawne dziecko jest bardzo na wyrost i takie przekonanie wynika najczęściej z przynależenia do religii.

szczepienia to nie Twoje ciało tylko wspólne


Życie w grupie wiąże się z pewnymi kompromisami, to jest oczywiste.

Łykają wszystko, byleby było to podparte autorytetem

Każdy kto jest specjalistą w jakiejś dziedzinie doskonale wie, że zwykle inaczej wygląda
@niebieskieniebo:

twierdzenie, że płód to pełnoprawne dziecko jest bardzo na wyrost i takie przekonanie wynika najczęściej z przynależenia do religii.


Jest pełnoprawnym osobnym bytem. Nie jest ciałem matki. To nowe życie. Nie jest istotne, że jest zależne od matki, bo to samo można powiedzieć o niemowlaku - też bez kogoś innego nie da sobie rady. Postulujmy więc możliwość zabijania niemowląt! Samo też nie wybrało powołania się do życia. Jest konsekwencją działań
Pobierz
źródło: comment_1610998266ge673XIz7aAyc418co8wga.jpg
Jest pełnoprawnym osobnym bytem. Nie jest ciałem matki. To nowe życie. Nie jest istotne, że jest zależne od matki, bo to samo można powiedzieć o niemowlaku - też bez kogoś innego nie da sobie rady. Postulujmy więc możliwość zabijania niemowląt! Samo też nie wybrało powołania się do życia. Jest konsekwencją działań dwojga ludzi. Jestem agnostykiem. I co teraz? Na co zrzucisz?


@DanteTooMayCry: parutygodniowy płód jest na niższym stopniu rozwoju niż karaluch.
@niebieskieniebo:

parutygodniowy płód jest na niższym stopniu rozwoju niż karaluch. Nie jestem w stanie zrozumieć jak można nadawać prawa czemuś, co nie ma mózgu. Amputowana kończyna też ma jakieś prawa? Śmierć człowieka też się stwierdza po śmierci mózgu. Nie ma mózgu - nie ma człowieka.


Ostro. Chyba musisz na biologię wrócić. Skrzeczysz podobnie jak te na filmiku

Próbujesz zwyczajnie zaprzeczać rzeczywistości i sprowadzasz tą kwestię do porównawczego absurdu. Dziecko w łonie