Wpis z mikrobloga

Od piatku mieszkam w chinskim szpitalu, nie liczac mojego wczorajszego wypadu do Shiqi (jak ja nienawidze Shiqi) ktory opisalem ostatnio na mirko.
Powodem pobytu jest moja zona ktora prowadzac moturek zderzyla sie z innym moturkowcem. Jesli interesuje was ten temat to dajcie znac a ja pokaze wam jak wyglada szpital wewnatrz, jakie sa koszta i ogolne wrazenia z pobytu.
#tosachiny #medycyna #szpital
LuckyStrike - Od piatku mieszkam w chinskim szpitalu, nie liczac mojego wczorajszego ...

źródło: comment_1610970055qf3XYIrRb0w6y1cvC9JaO9.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
@remev:

Mistrzu widzialem Twoj kanal, zacznij po prostu robić zwykłe vlogi, to lepiej pokaże jak się tam żyje itp, fajne materiały masz ogólnie :)


Dziekuje, myslalem nad vlogami ale szczerze mowiac nie lubie tej formy video. Wole oszczedzac czas widza i za pomoca szybkiego montazu i nagranego glosu przekazac max informacji w krotkim czasie. Pracowalem swego czasu w tv i agencjach reklamowych i trudno mi nagrac i wyemitowac video w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LuckyStrike: jeżeli to nie jest tajemnicą to ile płacisz za ubezpieczenie? Chodzi o taki wariant jak u nas ZUS że szpital i zabiegi (powypadkowe) za darmo? Rozumie, że i tak trzeba dopłacać do bardziej skomplikowanych zabiegów i badań. Chodzi o obcokrajowca.

Edit
A dobra. Źle wcześniej zrozumiałem.
  • Odpowiedz