Wpis z mikrobloga

Chyba totalną głupotą było by zmieniać telefon

Podobał mi się LG Velvet, wersja bez 5G bo ma lepszy procesor i mi 5g nie jest do niczego potrzebne.

Problem w tym, że ten telefon wcale nie będzie szybszy od mojego obecnego, bo wersja bez 5g ma gorszy procek a z 5g taki sam procek. mam obecnie mi mix 3
Tyle co zyskuje to fajniejszy wygląd, wodoszczelność z zanurzaniem a na tym mi zależy, minijacka, lepszą baterię oraz lepszy aparat (mi mix 3 np w ogóle nie ma trybu makro) nie idzie nim zrobi zdjęcia z bliska. Przedpotopowe smartfony wypadają pod tym względem lepiej niż mi mix 3.
Plus w xiaomi nie podoba mi się soft, zawsze niedopracowany, zawsze jakieś błędy. Już nie chce tej marki.

Tylko właśnie głupota raczej wydawać 1900zł na zyskanie tych paru funkcji. Co myślicie ?
Może znacie jakieś inne słuchawki w tej kwocie, ale ja mam dość specyficzne wymagania i raczej nic innego nie ma. Musi być bezprzewodowe ładowanie, wodoszczelność z zanurzaniem i grubość telefonu nie może przekraczać 8mm.

#telefony #lgvelvet #xiaomi #lg
  • 7
@SauvageE: obecnie nie używam nic poza folioszkłem od 3mk na wyświetlacz.

Z początku używałem pokrowiec bo mi szkoda było, ale teraz już nie używam.
Gorzej jak spadnie, wtedy na pewno się zniszczy tył jest ceramiczny.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@r5678 Ma Snapdragona 765G
@mirkacz: może najpierw przeczytaj temat :D jak byk jest napisane że nie chce wersji 5g bo ma słabszy procesor. A 5G jest mi do niczego nie potrzebne. Nawet jakby była infrastruktura w Polsce