Wpis z mikrobloga

@IGABOI: Jak najbardziej. Jest opcja "kup teraz", która działa podobnie jak kupowanie na Allegro - klikasz, robisz szybki przelew i wybierasz formę wysyłki, dopłacasz jeszcze za ochronę kupującego. Można nadal kontaktować się ze sprzedającym i wspólnie ustalić transakcję, ale ta pierwsza możliwość jest bezpieczniejsza, zwłaszcza dla nabywcy. Nie spotkałam się tam jeszcze z oszustwem, a kupuję tam od dłuższego czasu i stosunkowo często. Bardzo ciekawa inicjatywa pozwalająca znaleźć ciekawe ubrania z
@addendum: Hmmm dziękuję, pytam z tego względu, że chciałem to pobrać jakos półtora roku temu i zrobić zakupy ale blogerzy midowi tego nie polecali ponieważ moderacja nie przejmowała się nadużyciami ze strony użytkowników czyt oszustów.
@IGABOI: Od tamtej pory na szczęście ten portal zyskał na wiarygodności i ryzyko oszustwa jest mało prawdopodobne. Pieniądze, które wpłacasz podczas transakcji są "w chmurze" i gdy paczka do Ciebie dotrze, w aplikacji pojawia się komunikat i wybierasz opcję "Wszystko OK" lub "Mam problem". Jeśli wszystko w porządku, pieniądze dopiero wtedy trafiają do sprzedawcy. Jeśli sprzedający nie nada paczki, pieniądze wrócą do Ciebie automatycznie bodajże po tygodniu. Polecam jednak czytać opisy