Wpis z mikrobloga

TechMireczki potrzebuję wyjaśnienia pewnej anomalii z kartą microSD GoodRam 64GB. Wsadziłem ją do telefonu który porobił sobie na niej swoje foldery. Podpiąłem ją ponownie do PC by zgrać kilka plików. Po zgraniu włożyłem z powrotem to telefonu który krzyknął, że trzeba ją sformatować. Kliknąłem ok, telefon mielił i się restartował. Próbowałem dwa razy. Włożyłem ją do PC pliki wszystko na niej było. Chcę sformatować, formatuje się, pojawia się ponownie w systemie i jest zapełniona jak poprzednio. Kolejne próby nic nie dawały. Usuwanie i tworzenie partycji ponownie też nic nie dawało bo po ponownym jej stworzeniu pliki wracają. Usuwanie plików poprzez delete kasowało pliki, ale po formatowaniu wracały. Pisząc tego posta podpiąłem ją ponownie i mam teraz "System Windows nie był w stanie dokończyć formatowania" które system sam wymusza po podłączeniu karty. Karta nagle padła? Nie jest nowa, używana była w tablecie z Windowsem jako rozszerzenie pamięci, ale miała w sobie dwa większe pliki które były nieużywane.
#komputery #informatyka #kartasd #problem
  • 2
@kurvvawszystkozajete: Jedna karta zepsuła mi się w sposób, który opisujesz - mogłem usuwać pliki, dodawać, formatować ją, a po odłączeniu zasilania wszystko wracało do "starego" stanu. Krótko mówiąc karta jest uszkodzona.