Wpis z mikrobloga

Hej, czy jest tu ktoś kto gra w WoTa na Xboxie lub Playstation? W Wocie na PC mam już wszystkie X i zżera mnie nuda, ponieważ mam aktualnie XSX to postanowiłem pobrać, na low tierach grało się w miare ok i nie czekało się długo. Tak więc pytanie czy da sie gdzieś sprawdzić gdzie jest większa społeczność graczy konsolowego wota? Na PS czy na Xboxie? Albo czy ktoś ma jakieś X tiery na xboxie/ps i jest w stanie powiedzieć jaki jest czas oczekiwania na bitwę?
#xbox #xboxone #xboxseriesx #ps4 #ps5
  • 3
@mikorys: w wocie jest crossplay, nie ma znaczenia na czym grasz, bo xbox gra razem z ps na tych samych serwerach :)

"Wargaming właśnie udostępniło aktualizację 5.0, która wprowadza cross-play pomiędzy graczami korzystającymi z Playstation 4 i Xboksa One. Jak zostało zapowiedziane, że sympatycy czołgów od dawna czekali na moment, by móc zmierzyć się z przeciwnikami reprezentującymi inną platformę."
@szybkaszyba: aaa, ja to zawsze myslałem, że cross-play jest pomiędzy graczami PS5 i ps4, bo z tego co czytałem kiedyś to takiego pełnoprawnego crossplay pomiędzy psem a xboxem nie było.
A można grać pluton z osobami z innej platformy?