Wpis z mikrobloga

Nie no kurła to już jest Korea Północna. Laurka dla świętej pamięci matki jaśnie panującego karła z Żoliborza w publicznej telewizji. No to jest chyba jakiś żart.
#tvpis
Minieri - Nie no kurła to już jest Korea Północna. Laurka dla świętej pamięci matki j...
  • 83
  • Odpowiedz
@Fallenzgr: był premierem kilkanaście lat temu, a jednak w Polsce tytułuje się ludzi premier czy prezydent nawet wiele lat po zakończeniu kadencji. A że teraz jest wicepremierem? No to już nie brzmi tak fajnie więc wolą go tytułować premierem. Stare baby łykną xD
  • Odpowiedz
@PanRejent ale to wszystkich w tym kraju tak tytułują. O ile rozumiem jeszcze prezydenta bo ich mieliśmy niewielu tak tych premierów i wicepremierów to już sami nie wiedzą ilu mieliśmy.

Słowa były zapominają często obojętnie czy jedni czy drudzy. A potem czytasz jakoś news i piszą że mówił premier, a to obecnie szeregowy poseł... Ehh szkoda gadać
  • Odpowiedz
@meetu27: Ja do teraz jestem pod "wrażeniem" że udało im się z niego zrobić kult jednostki. Facet jest totalnie niecharyzmatyczny, ot kolejny stary krzykacz o poglądach jak każdy stary krzykacz. Wydawałoby się że na kult jednostki trzeba mieć trochę większe kompetencje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@petarda:
Czy Wałęsa czasem nie wspomniał kiedyś, że głównym talentem braci Kaczyńskich było niszczenie i tylko dlatego byli przydatni w Solidarności? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Minieri: Dawno nie widziałem tak pustych oczu. No ma władze i co z tego? Nie ma znajomych, prawdziwych przyjaciół. Całe życie obracał się w fałszu i obłudzie. Ludzie w Polsce go nienawidzą poza zmanipulowanymi starymi babami. To stary, zniszczony człowiek bez miłości, który zniknie na śmietniku historii. I bardzo dobrze.
  • Odpowiedz
@Minieri: Ja myślę, że sz. p. Jarosław powinien odejść na emeryturę. Mamy bardzo dobry system emerytalny, który zapewni mu spokojne życie. Proponuję np. dzierżawę działki rekreacyjnej i uprawę #!$%@? się od Polaków.
  • Odpowiedz