Wpis z mikrobloga

Każdy z nas czasami widzi jakiś mecz, który nie jest typowym pewniakiem, ale czymś więcej, czymś co nie może żle pójść.
Potem się okazuje, że mieliśmy rację natomiast z czystej chciwości połączyliśmy ten typ z jakimś gównem na podbitke i nie weszło. Albo co gorsza zrobiliśmy z nim taśmę.
Pytałem kilka dni temu na tagu ile razy pod rząd udało się wam wygrać i nie jest za ciekawie.
U mnie sytuacja wygląda równie #!$%@?, ale wydaje mi się że wszystko rozbija sie o zbyt częste typowanie.

Tak więc, będę typował średnio raz na tydzień tak jak są gale #ufc bo nic poza MMA nie zamierzam ruszać.
Tylko najpewniejsze walki, zaczynam od 5zł i za każdym razem staram się podwoić. Jak wygram to gram za 10zł, potem za 20zł itd.
Celem jest dojście do 10 wygranych pod rząd, chyba że się wcześniej obsram i wypłacę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kupon na dzisiaj wrzucam w screenie. Oczywiście nie byłbym sobą gdybym nie zagrał jeszcze jakiejś tasiemki, miałem zrobic jedną ale dostałem bonus, to zrobiłem dwie, jedna na dzisiaj, druga na trzy najblizsze gale. ( ͡ ͜ʖ ͡)
Oby się nie #!$%@?ło na pierwszym ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#bukmacherka
Pobierz WscieklySasquatch - Każdy z nas czasami widzi jakiś mecz, który nie jest typowym pewn...
źródło: comment_1610810012rpcmd5GDIBvdXwP1XLFtsn.jpg
  • 6
@WscieklySasquatch: hazard jest niezbyt zdrowy i choć kiedy dawno temu sam się w to bawiłem to po jakimś czasie zdałem sobie sprawę że koniec końców, jesteś skazany na przegranie i utratę pieniędzy w celu dość nikomej zabawy.