Wpis z mikrobloga

@Yebat: Są róznice, jak dzwoni do ciebie t-bug i dex, to miają tło jak z tobą rozmawiają (w grze jest tylko jakiś czarny backround). W tym demie występują inne dialogi niż finalnej wersji gry (Jackie mówi do V jaina, a finalnej wersji chica). Trauma Team ma kompletnie inny voice acting (gorszy w finalnym produckie). Występują interekatywne reklamy, których nie ma w finalnej grze. Jest system inspekcji przedmiotów, tego też nie ma.
Skończyłem grem obejrzałem demo.


@Yebat: Cały ukazany zarys jest taki sam. W szczegółach są już różnice:
- Jackie ma samochód. I to jeden z lepszych.
- O ile wiem nie istnieje taki ruch by złapać kogoś z tyłu i zastrzelić pod wodą
- Nie da się strzelać i rozwalać ścian
- System hakowania nie opiera się na grze w "Sudoku" tylko na jakiejś trójwymiarowej symulacji
- Przedmioty z ekwipunku można zbadać,
@Okcydent: Te demko zostało perfekcyjnie zrobione na targi e3 2018. Widać, że poświęcili na nie kilka mięsiecy, aby wszystkie funkcje wyglądały jak najlepiej. Potem większość tego co na nim było przenieśli do gry i wycięli masę contentu, bo nie starczyło im czasu
W szczegółach są już różnice:


@Okcydent: Przecież to są kompletne drobiazgi. Najważniejszą kwestią w takich demach są zawsze gemplaj i grafika. Gemplej w grze jest identyczny jak w tym demie, a grafika jest dużo lepsza w grze niż w demie. Cała kwestia "fejkowego dema".
@Thorkill: Pisałem, że ogólnie w grze jest to samo. W szczegółach to rozgrywka jednak uległa uproszczeniu. To pochwycenie i zastrzelenie pod wodą. Walka z Roycem. Hakowanie uległo znacznej zmianie.
Nie należy zapominać, że to jest bodaj najlepiej dopracowana część gry. Reszta już taka dobra niestety nie jest.
@Okcydent: jeden problem, konsole. Mechanika z dema wymaga mocnego CPU. Ps4 ma cpu o wydajnosci tostera - nie ma szans aby tak to dzialało. Graficznie demo v final to niebo i ziemia. Swiatlo i cienie tekatury - juz tak gier sie nie robi ze idzie upgrade graficzny. CP to wyjątek. A kazdy projekt zmienia się w ciagu pracy nad nim. Tylko teraz ludzie zobaczyli ze takie cos sie dzieje. I szok