Wpis z mikrobloga

@Pierogies Lepszy przegrzany organizm od kurtek polarów szalikow czapek itp
Rozpuszczające się błoto, ktore było śniegiem przez góra 3 dni i mokre od niego buty
Żeby wyjść gdziekolwiek trzeba sie ubierać na cebulkę i zawsze niedobrze bo albo za zimno albo za gorąco
Zapieprzanie jak najszybciej z punktu A do B bo brr ziminica
No i nie zapominajmy o chodzeniu jak pod wpływem, żeby nie połamać się na wyslizganym chodniku ( ͡
@happy_shroom: Ja się ciesze jak jest teraz jakiś normany mróz i pokrywa śnieżna i biały śnieg.. jest super.

Na samą myśl o 30stopniach aż mi się coś robi w środku, na samą myśl o pracy w lecie odechciewa mi się żyć, gdzie nawet w domu nie zaznasz ukojenia.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Na samą myśl o 30stopniach aż mi się coś robi w środku na samą myśl o pracy w lecie odechciewa mi się żyć, gdzie nawet w domu nie zaznasz ukojenia.

@r5678: a mi się odechciewa żyć jak tylko pomyślę o tym że codziennie muszę odświeżyć 50m podjazdu przed domem XD
@happy_shroom: Coż, dla mnie to byłaby przyjemność, jeżeli chodzi o dom to ludzie mają różne gusta.. sporo nic nie chce robić przy domu tylko korzystać i wolą mieszkanie w bloku bo nic ich nie interesuje, skosić trawnik to jakby na ścięcie ciągneli, a są ludzie co lubią kosić trawę i sprawia im to przyjemność, a dla mnie taki dom to byłby wręcz hobby.

Kup sobie, albo zespawaj pług i założ do