Wpis z mikrobloga

Pojechałam na trzy dni do domu rodzinnego pouczyć się do sesji i po niecałych dwóch dobach szalenie tęsknię za chłopakiem i zastanawiam się czy nie poprosić go aby mnie dziś odebrał, bo nie wytrzymam. Co ciekawe w moim poprzednim związku zdarzało się, że nie widziałam chłopaka przez tydzień (ale nie mieszkaliśmy razem) i dawało radę wytrzymać. Zastanawiam się czy to już uzależnienie czy też tak macie? #logikarozowychpaskow #feels #zwiazki #milosc #pytanie
  • 16
  • Odpowiedz
@flatro: Majac tylko taka wiedze strzelam, ze moze obecny chlopak jest bardziej uczuciowy (pokazuje uczucia czesciej) od poprzedniego? Bardziej bedziesz tesknic za osoba ktora mowi Ci, ze tez teskni i mimo odleglosci utrzymuje staly kontakt, niz za osoba ktora w dniach kiedy sie nie widzicie zajmuje sie soba.
  • Odpowiedz
@poisonandwine: Wlasnie zobaczylam Twoj wpis ktory dodalas 5 dni temu. Brzmi jakbys wpadla po uszy ()
Ludzi mozna kochac w roznym stopniu i w inny sposob. Najwyrazniej obecny partner pasuje do Ciebie lepiej i spedzanie czasu samej nie jest tak przyjemne jak bycie z nim.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@poisonandwine: to jeszcze nic, moja różowa potrafi się stęsknić za mną przez sen chociaż razem śpimy to rano jeszcze musi się przytulać bo była kilka godzin we śnie i w tym śnie mnie akurat nie było
  • Odpowiedz
@poisonandwine: daj mu trochę odpocząć od siebie.
Każdy, powtarzam KAŻDY potrzebuje od czasu do czasu pobyć samotnie.
Trochę go osaczasz. Może i fajne, ale po pewnym czasie uciążliwe.
  • Odpowiedz