Wpis z mikrobloga

Mam od paru dni POCO x3 nfc, #!$%@? mnie niemiłosiernie #messenger bo pomimo ustawienia wszystkiego jak należy to losowo nie dochodzą mi dymki jak ktoś napisze. Raz jest ok a za drugim razem dopiero po wejściu w apke aktualizują się rozmowy i widzę czy ktoś napisał.
#xiaomi
  • 11
  • Odpowiedz
@Impuls94: zmieniłem, działało 10 minut xD
@Cryptograph: chciałem zmienić zasłużonego Galaxy S6, służył mi od 2015 roku. Gdyby nie to, że cienko z hajsem to kupił bym jakiegoś flagowca a nie jakieś gówno i byłbym zadowolony ;/
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kyniu6: MIUI pod względem ubijania aplikacji w tle to jest koszmar. Możesz dodawać apkę do wyjątków w 10 różnych miejscach, a i tak czasami losowo będzie ubijało apki.
Ja rozumiem, że optymalizacja, ale po co to robić na telefonie z 6GB ramu i ośmiordzeniowym Snapdragonem? ()
  • Odpowiedz
@Derowicz: ogólnie telefon w porównaniu do starego to niebo a ziemia pod każdym względem - podejrzewam, że trzeba dobrze to poustawiać i będzie ok. Tylko problem jest taki, że w przypadku messengera ustawiałem wszystko 2 dni temu, chodziło w miarę ok, a na przykład teraz zauważyłem, że jedna opcja którą miałem włączoną wyłączyła się sama.. oO wtf
  • Odpowiedz