Wpis z mikrobloga

@Janusz_z_Rivii: twoi rodzice też wiedzieli do czego to wszystko zmierza gdy postanowili się nie zabezpieczyć, a mimo wszystko raz to olali? taka ludzka natura? z tym, że ja o tym zapomnę za godzine, a oni do dziś mają wyrzuty sumienia
  • Odpowiedz
@vincivinci: Tu cię zasziwie, jestem planowany i poczęty miesiąc po ślubie - wiec rodzice wyczekiwali mnie na świecie. Ale rozumiem twój ból - było szkoda pieniędzy na dobrej jakości gumy i nie wyszło. I teraz po latach wylewasz swoją frustracje XD
  • Odpowiedz
@Janusz_z_Rivii: frustracje to już ty wylałeś dawno, a teraz odwracasz kota ogonem jak ci wygodnie i odbijasz piłeczke po tym jak usunąłęś wszystkie moje argumenty i powtarzasz to co ja mówiłem XD brawo wykopek XD widać, że jako osoba całkowicie pozbawiona wyobraźni, charakteru, z osobowością typu osrany pustak już brałeś nie raz udział w takiej wymianie zdań na wykopie i wiesz jak to się robi XD
  • Odpowiedz
@vincivinci: Jestem gruby to prawda:) przed tym jak byłem gruby chodziłem gdzieś tam sobie pokopać i waliłem koks:) No ale dobrze wiedzieć jak oceniasz sytuacje bo to rodzi duże prawdopodobieństwo ze skończyłoby się twoim płaczem :)
  • Odpowiedz