Wpis z mikrobloga

Czy możecie mi powiedzieć jak to jest z tym celcius network? W chwili obecnej pokazują APY na stablecoinach ponad 13 procent, czy to nie za dużo? Jak w ogóle zacząć? wysyłam na adres portfela i już się liczy? Póki co połakomiłem się na 30 dol bonusu za przetrzymanie crypto przez miesiąc, zawsze to jakiś bonus, ale chętnie, jeśli to legitny serwis, coś więcej potrzymam. #kryptowaluty
  • 5
@Herman123 jak masz na portfelu to automatycznie nalicza co tydzień % od tego. Wybierasz tylko w czym chcesz otrzymywać % i jak w CEL to więcej dostaniesz a jak w danym krypto to mniej. Dodatkowo są bonusy za trzymanie CEL, jeśli stanowi jakiś procent portfolio.
@m4cias: dzięki, fajnie. A jak to jest z tym APY, ono jest stałe czy liczone na bieżąco? szukam czegoś na co mógłbym wpłacać co miesiąc kasę i żeby coś z tego było za 20 lat, celcius sie nada?
@Herman123 jest co tydzień chyba aktualizowane, razem z wypłatą odsetek albo coś podobnego.

A co do drugiego to nie wiem na ile można im ufać, na razie wygląda dobrze ale 20 lat to sporo czasu więc trudno powiedzieć.
@Herman123: tez się chyba skuszę na ten bonusik i potrzymam tam część stablecoinów. Dla mnie wygląda dosyć legitnie i podobnych usług ze scentralizowanymi finansami jest już trochę na rynku (Nexo, Blocfi itd.), ale zawsze warto pamiętać, że "not your keys, not your Bitcoin".
@CzulyTomasz: celsius spoko, chyba jedna z bardziej pewnych tego typu uslug. Tylko to nadal zscentralizowana usluga, ktora ktos zarzadza - zawsze cos moze pojsc nie tak, serwis moze sie zamknac etc.
Alteratywa jest defi, gdzie srodkami zarzadzaja smart contracty i ogolnie bezpieczenstwo jest na wysokim poziomie w przypadku sprawdzonych aplikacji - np. curve.fi