Wpis z mikrobloga

#seriale #breakingbad #film

Są tu fani Braking Bad? To łapcie smaczek, może nieco stary (z 2013), ale ja dopiero na niego trafiłem dzisiaj!

"Szanowny Panie Cranston.
Chciałem napisać do Ciebie ten list, dlatego kontaktuję się z Tobą przez Jeremy'ego Barbera, ponieważ obaj jesteśmy reprezentowani przez UTA. Świetna agencja.
Właśnie skończyłem maraton z „BREAKING BAD” - od pierwszego odcinka pierwszego sezonu, aż do ostatnich ośmiu odcinków szóstego sezonu. [przyp. FA: tu Hopkins się pomylił, bo jest 5 sezonów] (Pobrałem ostatni sezon na Amazon). Łącznie dwa tygodnie (uzależniającego) oglądania.
Nigdy czegoś takiego nie oglądałem. Znakomity!
Twój występ jako Walter White był najlepszą rolą, jaką kiedykolwiek widziałem.
Zdaję sobie sprawę, że w naszej branży jest tyle dymu i obrzydliwych bzdur, że straciłem wiarę w cokolwiek.
Ale ta Twoja praca jest spektakularna - absolutnie oszałamiająca. Co jest jeszcze niezwykłe to siła wszystkich w całej produkcji. Co to było? Pięć czy sześć lat tworzenia serialu? To, jak producenci (Ty jesteś jednym z nich), scenarzyści, reżyserzy, operatorzy filmowi ... każdy dział - casting itp. zdołali utrzymać dyscyplinę i kontrolę nad serialem od początku do końca, jest niesamowite.
Wszystko zaczęło się jako czarna komedia, przeradzając się w labirynt krwi, zniszczenia i piekła. To było jak wielka jakubowa, szekspirowska czy grecka tragedia.
Jeśli kiedykolwiek miałbyś okazję - czy mógłbyś przekazać mój podziw wszystkim aktorom - Anna Gunn, Dean Norris, Aaron Paul, Betsy Brandt, R.J. Mitte, Bob Odenkirk, Jonathan Banks, Steven Michael Quezada - wszystkim - wszyscy dali popis mistrzowskich ról ... Lista jest nieskończona.
Dziękuję Ci. Ten rodzaj pracy / artyzmu jest rzadki, a kiedy raz na jakiś czas pojawia się, jak w tej epickiej roli, przywraca pewność i wiarę w ten zawód.
Ty i cała obsada jesteście najlepszymi aktorami, jakich kiedykolwiek widziałem.
W Malibu jest prawie północ, ale poczułem nieodpartą potrzebę napisania tego listu.
Gratulacje i mój najgłębszy szacunek. Jesteś naprawdę świetnym aktorem.
Z poważaniem
Tony Hopkins."

Znalezione u Filmowe Abecadło
RockyZumaSkye - #seriale #breakingbad #film

Są tu fani Braking Bad? To łapcie smacze...

źródło: comment_1610711643fxY9zQ5FnDeDYlBd1aSB5c.jpg

Pobierz
  • 19
@jkd10 w pierwszych sezonach oceniamy Skylar wiedząc już, co robi Walter, jak znika z domu i okłamuje swoich bliskich. Mimo, że Skylar widzi że on coś kombinuje i wielokrotnie prosi go, żeby jej powiedział co jest grane, ten rżnie głupa: 'nie, no nic się nie dzieje wszystko git'. Ja się nie dziwię, że Skylar w końcu nerwy puściły i chciała się niejako odegrać na Walterze stosując jego własne zagrywki.