Wpis z mikrobloga

@przegraIem_zycie: Autograf od makłowicza, boruca, godzina spędzona z norbim na dziecięcej eskorcie mcdonalds (mamę mi podrywał), pudziana wiezialem, Anna Maria wesołowska mi machała na schodach ruchomych z 16 lat temu, pan badura z kiepskich gadał przez telefon z metr odemnie
  • Odpowiedz
@przegraIem_zycie Gamrot i kilka osobistości ze świata MMA, Rysiek Peja, Decks, DonGuralesko i cała stara familia (Ramona, Rafi itp.) balety z kilkoma piłkarzami Lecha, Uszol (legenda polskiej sceny kibicowskiej) Lewandowski i Peszko za czasów gry w Kolejorzu.
  • Odpowiedz
@przegraIem_zycie Idąc na monciaku w Sopocie zagapiłem się na witrynę sklepową i przywaliłem komuś z bara. Odwracam się by powiedzieć przepraszam i widzę że przyłożyłem Dodzie, która szła za rękę z Radkiem.
  • Odpowiedz
@przegraIem_zycie: z 15 lat temu przechodziłem sobie po pasach na spokojnej ulicy pod lasem w Gdańsku-Oliwie i nagle z nikąd wyskoczyło #!$%@?ące ferrari. Gdybym nie odskoczył to mnie jebło. Ferrari się zatrzymało, kierowca opuścił szybę, zbluzgał mnie i pojechał dalej. Tym kierowcą był Grzegorz Skawiński z Kombi xD
  • Odpowiedz
@przegraIem_zycie: Pracuję w zawodzie, gdzie mam z nimi często do czynienia, więc za długa lista do wymieniania. Na pewno PAD, Robert Lewandowski, Andrzej Gołota, Michael Buffer i wielu, wielu innych. Wbrew pozorom, zdecydowana większość z życzliwym podejściem i bez gwiazdorzenia..
  • Odpowiedz