Wpis z mikrobloga

w ogóle co sie #!$%@?ło niedawno jak starego wiozłem autem to rekord świata
zaczęli grać tę piosenke w radiu, no #!$%@? typiara nie zdążyła drugiego słowa wyśpiewać a mi po ryju łzy ciekną strumieniem xDD
włosy na rękach stoją, łzy lecą i #!$%@? wie czemu bo nawet smutny nie byłem czy coś
stary sie przebudzil, patrzy sie na mnie i leci dialog:
- a co Ty płaczesz?
- no płacze
- Ty #!$%@? nienormalny jesteś?
- a co jestem normalny?
- no... no nie
i #!$%@?, poszedł dalej spać a ja pierwszy raz w życiu płakałem i sie śmiałem jednocześnie
ktoś wie ile kosztuje bilet do choroszczy bo chyba na mnie juz czas ¯\_(ツ)_/¯
  • 20
@Cybek-Marian:

Jako małolat byłem na obozie w górach jako jeden z dwóch najmłodszych uczestników. Pierwszej nocy pod namiotami urządzili nam ewakuację, bo szła fala i miało nas zalać. Na wpół przytomni telepaliśmy się na piechotę pół dnia pod górę do jakiejś wiochy. Spaliśmy w szkole, która nie miała normalnego kibla tylko wychodki. Starsze chłopaki kupili piwo w lokalnym sklepie i w ramach popisów przed dziewczynami trochę mi dokuczali. I tak sobie
@Cybek-Marian: To nie jest o powodzi tylko to normalny utwór z pierwszej płyty niezbyt znanego wsród boomerów zespołu Hey.

Tuż po tragedii zespół HEY dedykował wszystkim powodzianom swój kawałek „Moja i Twoja Nadzieja”. Pierwotna wersja piosenki znalazła się na debiutanckim albumie „Fire” z 1993 roku. W 1997 roku nagrano utwór w zupełnie nowej odsłonie.

Do współpracy zaproszono wielu znakomitych polskich artystów, m.in. Czesława Niemena, Natalię Kukulską, Marylę Rodowicz i Edytę Bartosiewicz.