Wpis z mikrobloga

Najbardziej mnie śmieszy jak meksykano wymyśla nazwy dla swoich, zacnych "donejterów" (każdy kto ma więcej niż 80 IQ wie, że on sobie sam te pieniądze wysyła) Wymyśla jakieś miejscowości mało znane typu Żychlin, Lubartów, Łowicz albo kudawa Zdrój bo jak będzie Kraków to niby ludzie się domyslą, że fejk xD To jest mastermind nie powiem, że nie. Jest power widzowie hehe
#kononowicz #patostreamy
  • 15
@Jrv20: najbardziej mnie śmieszy jak wymyślacie teorie spiskowe na temat Jarka donejtów. Zbierał np na drona i telefon, wpłacaliśmy donejty po 100zl itp i Jarek kupił drona i telefon. Zbierał na skuter, wpłaciliśmy i kupił skuter, zbierał na prawko, poszedł na prawko (wydatek około 2000zł) zdał i u was kolejny ból dupy. Mógłbym tak wymieniać i wymieniać. No ale tak według was on to wszystko kupuje i realizuje cele za donejty
@Jrv20: przecież jest odwrotnie xD ciekawe ile w takim łowiczu jest pazi co by mogło sobie takie dwie stówki z portfela tak o wyciągnąć xD wysoce nieprawdopodobne
@sagunia: właśnie w najmniejszych miastach mieszkają najbogatsi ludzie. Warszawka i duże miasta to nie jest docelowe miejsce bogaczy, każdy kto ma więcej hajsu woli z dala od ludzi, spokojnie sobie mieszkać więc i stać na takie donejty.
@XxZlodziejxX: @Opalka: @sagunia: Nie jestem antyboboluchem, nawet lubię Jarka chyba najbardziej że wszystkich aktorów uniwersum. Ale ciężko jest mi uwierzyć, że ludzie mu wpłacają po 2 tysiące tygodniowo kiedy on ma naprawdę mało widzów na lajtach. No i też mało się cieszy jak na gościa który właśnie np. dostał 200 zł
@sagunia: dorobisz się kiedyś porządnych pieniędzy takich by chociaż było Cie stać na kupienie działki i postawienie domu to wróć tutaj i napisz, że w dużej miejscowości, w zasyfiałym centrum miasta ten dom postawiłeś bo tak jest bogacko i tak człowiek chce żyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jrv20: nie liczy się ilość tylko jakość widzów. Nie musisz wierzyć, Jaro na każdym kroku udowadnia i spełnia cele także to nie kwestia wiary. W prawo itd też nie wierzyli a teraz ból dupy, że ludzi pozabija na drodze hehe nie mogę z wami widzowie.
@tankowiec_lotus: dokładnie, jeszcze przez koronę mamy to co mamy, ludzie się boją o pracę, zastawiają nawet żelazka po lombardach itd.
Wiem że są też bogaci ludzie, ale oni raczej tez nie wydają na głupoty w obecnym czasie, do tego na pewno mają lepsze zajęcie niż oglądanie bezzębnego menela.
Jedynie co to może trafi się czasem jakiś gimbus co podkradnie matce kartę i wyśle donejta, ale to raczej rzadko.
No i może