Wpis z mikrobloga

Po tym jak zobaczyłem komentarz u Działka i ja co pisał ktoś ze kupił projekt a w chmurze nie było filmów to stwierdziłem, że potrzebny będzie kolejny film, oczywiście bez was on nie powstanie więc mam go robić cxy nie, no i piszcie o czym nie mogę zapomnieć,

Od razu mówię że troszkę zejdzie sporo pracy mam ostatnio SAMI ROZUMIECIE PROZĘ MI WIERZYĆ, kto wie może jeszcze Łukasz wrzuci jakiś film do tego czasu
#lukaszbudowlaniec
  • 37
@PlatinumSilver: Oczywiście, że warto robić nastęne odcinki - gigantyczny odzew widzów u Zdzisława i u Ciebie pokazał, jak bardzo ludzie byli spragnieni wypowiedzenia się, bo dotychczas mitoman im trzymał nogę na gardle.
Ale zanim zrobisz następny odcinek #abcshadowbanca, wstaw proszę na kanał wczorajsze dzieło @Pshemek78: https://www.wykop.pl/wpis/54880995/https-captiongenerator-com-2102762-lukaszbudowlani/ :) Piszę to z zawiścią, ale ten spot z Hilterem lepiej podsumował mitomana niż nasze dziesiątki wpisów na Wykopie ;)
@NiebieskiWStringach: Skoro masz dostęp do tych filmów (czyli one istnieją), może mógłbyś napisać do Łukasza Budowlańca, aby udostępnił je także Arkowi W.? Skoro człowiek za nie zapłacił, tak jak Ty... Myślę, że to by było w porządku, a i Budowlaniec mógłby wyczyścić jedną z tych niepewnych kart swojej historii. Arka W. znajdziesz na youtube, to ktoś z branży budowlanej i od lat udziela się pod różnymi filmami o tej tematyce.
@NiebieskiWStringach: Ty je do siebie na dysk pobrałeś, czy cały czas korzystasz z materiałów udostępnianych przez ŁB?
@PlatinumSilver: mam lepszy pomysł. Nagraj film w którym podziękujesz za odzew i wyjaśnisz, ze sporo osób chce się wypowiedzieć i możesz poprosić o materiał (oczywiście z dowodami) dot. sytuacji które warto poruszyć.
Może się okazać, że w tydzień zgromadzisz materiał na 10 filmów xD
@berman: chodzi mi o to, czy przeniósł je na swój dysk czy tylko ma podlinkowane na swoim dysku materiały, które fizycznie leżą na dysku ŁB. Wygląda jakby miał je w swoim dysku google, ale znowuż nie zajmują miejsca na jego dysku.

Jeśli ma podlinkowane to ŁB kłamie, że ich już nie ma =]