Wpis z mikrobloga

Po tym jak zobaczyłem komentarz u Działka i ja co pisał ktoś ze kupił projekt a w chmurze nie było filmów to stwierdziłem, że potrzebny będzie kolejny film, oczywiście bez was on nie powstanie więc mam go robić cxy nie, no i piszcie o czym nie mogę zapomnieć,

Od razu mówię że troszkę zejdzie sporo pracy mam ostatnio SAMI ROZUMIECIE PROZĘ MI WIERZYĆ, kto wie może jeszcze Łukasz wrzuci jakiś film do tego czasu
#lukaszbudowlaniec
  • 37
  • Odpowiedz
@berman: juz mialem wczoraj pisac odnosnie poradnika, bo dalem sie nabrac na #!$%@? i kupilem - powiem tak, dostep do materialow mam caly czas, jest mozliwosc sciagniecia filmow na dysk, natomiast jak to sie ma do wszystkiego to tak:
poradnik wyglada w ten sposob, ze jest "ksiazka" na kilkadziesiat stron, szczerze mowiac nie pamietam juz ile, bo po zakupie schowalem go do szafki i nie zagladalem od tego czasu, wiekszosc informacji
  • Odpowiedz
@bloodbro: Dzięki za te informacje, gwiazda Guru Budowlanki coraz bardziej gaśnie i zaczyna przypominać zwykłego peta... Kolego @PlatinumSilver, rekomentuję powyższy wpis do odcinka o na temat "Poradnika Budowy Garażu" (gdybyś taki kręcił) :)
  • Odpowiedz
@PlatinumSilver: witam w odcinku jak zalewali w Debnie ławę fundamentową w 36.20 minucie plus dalej jak mitonan pyta czy obiektyw jest czysty brata widac kiedy sie przesunęło zbrojenie, bardzo dobrze widac po bednarce
  • Odpowiedz
@bloodbro: Też nabyłem tą książkę z rysunkami bo poradnik to nie jest. Zero instrukcji co i jak, kilka rysunków, kilka opisów, wykaz materiałów i radź sobie sam. Materiały video są dostępne cały czas, ale ich jakość pozostawia sporo do życzenia. Są to po prostu filmy nagrane przez Łukasza podczas gdy budował ten garaż, większość jest opublikowana na YT, tylko kilka to "exlusiwy". Filmy są kilkuminutowe, ponumerowane i bardzo ciężko się w
  • Odpowiedz