Wpis z mikrobloga

  • 514
@Brant ja myślę, że zamysłem dla loga Toyoty było zrobienie samego "T" z okręgów. A to, że to wszystkie litery z nazwy zawierają się w logo na siłę to już wymysł szurów
  • Odpowiedz
@KaMaTwo: na prezentacji w jakiejkolwiek firmie każdy liże swoje jaja jak może. Wszystko by powiedzieli żeby tylko odbiorców przekonać jaka to firma jest niesamowita, więc myślę że to akurat nie do końca pewne źródło.
  • Odpowiedz
@Tapporauta: Nie rozumiem w jaki sposób powiedzenie, że logo firmy zawiera wszystkie litery z jej nazwy to lizanie swoich jaj czy też cokolwiek co miałoby przekonać odbiorców, że firma jest niesamowita
  • Odpowiedz
@KaMaTwo: mam na myśli że nie koniecznie pomysł z logo musiał być ich pomysłem, podłapali że się to dobrze sprzedaje więc zaczeli taką informację promować, nawet na prezentacjach. Jak myślisz o ich firmie to pewnie jedno ze skojarzeń dotyczy logo. Firma zapada w pamięć, a finalnie o to w tym wszystkim chodzi.
  • Odpowiedz
wciskanie literek na sile w loga to akurat naturalny proces designu xD


@chiraqx: Z tym wyjątekiem, że w sygnecie logotypu Toyoty nie masz topografii. Doszukiwanie się tu liter to przesada.
  • Odpowiedz