Wpis z mikrobloga

@virtroy:

Tak, to że Pfizer wynegocjował sobie korzystne kontrakty z jakimś krajem to z pewnością dowód że chcą nas zaczipować i zabić.


Człowieku, co Ty #!$%@? xD? Dobrze się czujesz? Ty sam ogarniasz co Ty tam napisałeś wcześniej?

Możliwości śmierci i uszczerbku na zdrowiu -> "oj tam oj tam... oni mają inne umowy", czyli jak mają inne umowy to u nich szczepionki mogą przyczynić się do śmierci i uszczerbku, ale u
@DanteTooMayCry oczywiście, że to było poruszane. Nawiązałem do tego że hejtujesz dobrowolną szczepionkę, która ma pomijalnie małe ryzyko na rzecz covidu, gdzie część pacjentów ma poważne powikłania albo umiera (też bez odszkodowania). Rachunek prawdopodobieństwa przemawia na korzyść szczepionki nawet w krajach, gdzie Pfizer ma immunitet.

Może dla Ciebie to coś dziwnego, ale każda firma zarabia na swoich produktach. Tutaj też firmy farmaceutyczne muszą kalkulować koszt wytworzenia + potencjalny koszt odszkodowań, tak żeby
@virtroy:

oczywiście, że to było poruszane.

Nawiązałem do tego że hejtujesz dobrowolną szczepionkę


Ja #!$%@?ę xD. O człowieku.... wyjdź ze swojego świata i nie dopowiadaj sobie, żeby wyszło na Twoje.

Ja tu zrobiłem jedną rzecz, którą Ci już wyjaśniłem ("Takie bagatelizowanie wynika z Twojej odpowiedzi"), bo raz już nie rozumiałeś. A drugi raz + wmawianie mi tego czego nie powiedziałem tu, sugeruje już problemy z głową u Ciebie. I to poważne.