Wpis z mikrobloga

Troche tego nie rozumiem, że tej dramki z izakiem. Ogólnie, błędem było to że nie powiedział o takich praktykach, natomiast jeśli chcesz się równać z w turniejach z innymi pro graczami którzy robią tak samo(turniej w warzone wygląda tak, że masz do zagrania przykładowo 5 meczy na randomowych lobby i zbierasz punkty poprzez kille i zajmowane miejsca, te punkty się sumuje i ten kto ma najwięcej punktów wygrywa, a nie że wszyscy grają przeciwko sobie). Komu #izak robi krzywde tak grając? Tak samo jak on tłumaczył, na egipcie też można trafić na lobby z diamentu, wiadomo że jest mniejsza szansa ale tego nie wyklucza. Skoro ma się równać z innymi graczami którzy biją rekordy to niech gra tak jak oni. Nie rozumiem tej spiny ani hejtu na izaka
#warzone #afera #twitch

Dodaje raz jeszcze bo coś mi się post zbugował
  • 40
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@AaBbCcDdEeFf:

Komu #izak robi krzywde tak grając?

Słabszym graczom? Wyobraź sobie, że chcesz sobie popykać na chillku grając na ludzi na swoim poziomie a tu przyłazi taki #!$%@? tryhard i cię zabija raz za razem, nawet nie wiesz dlaczego. Generalnie to, że Activision na to pozwala to już jest w ogóle patologia. Też często oglądałem te filmy i się zastanawiałem dlaczego oni co mecz mają po 30 fragów. Nawet szło samemu
@AaBbCcDdEeFf: Ja tez nie rozumiem, bo bylem na strimach, jak trenowali do turnieju i mowili, ze inni graja na slabszych lobby i tez musza to jakos ogarnac. Dla mnie nie zrobili nic nie fair, to oni dostosowali sie do szemranej praktyki na turnieje, rekordy, a #!$%@?, ze zniechecali slabych graczy do gry nie jest powazne, bo spotkac takich strimerow mozna raz w zyciu albo i w ogole w grze, wiec problem
@Mega_Smieszek: przecież tak jest w każdej grze która ma chociaż jakikolwiek procent competetive. Zawsze znajdzie sie jakiś "smurf" czy po prostu dużo lepszy gracz. Activison powinno zmienić formy turniejów. Nie dostaniesz lobby z kd 4 mając kd 4 bo wiesz ilu ludzi ma takie kd? Bardzo mały procent. Poziom diamentu 1 to jakieś 1.3-1.5kd. Izak po prostu dostosował się jak reszta proplejerów żeby nie być w tyle
@AaBbCcDdEeFf: ale tu nie chodzi o same zmiany regionów tylko pompowanie swojego hype i ego na podstawie gier, które nie były miarodajne. (gierki typu solo vs squady itp). Równie dobrze mógłby grać w cs mając GE na silvery i podniecać się że robi ace 4 razy na mecz.

Oczywistym jest to, że jak chcesz grać turniej i robić kill-race to musisz robić to co inni albo będziesz zamykać listę.

Problem z
natomiast jeśli chcesz się równać z w turniejach z innymi pro graczami którzy robią tak samo


@AaBbCcDdEeFf: Noiok.jpg
Powiedzmy że jest turniej w który można zarobić kasę. W takim przypadku zaczynam rozumieć wonsa. Gra na VPN żeby mieć jakiekolwiek szanse z innymi graczami którzy lecą na VPN.

potem jest 1 dzień po turnieju
potem jest 2 dzień po turnieju
potem jest 3 dzień po turnieju
potem jest 4 dzień
@Lubie_Budyn: nie neguje tego że przykład z egiptem był z dupy. Inaczej tak jak mówie sprawa ma się z ukrywaniem tego, ale poniekąd to rozumiem bo wylałoby takie szambo w internecie gdyby powiedział o tym otwarcie nazywając izaka oszustem xD i cheaterem xD nie było dobrego wyjścia z tej sytuacji, a żeby gonić za rekordami musiał tak grać. Sprawa z solo vs squad wygląda tak że dzieli twoje KD na 4,
@Lubie_Budyn: Typie, on to robil dla widzow, oni chca ogladac te rekordy xD Mnie kolo #!$%@? lata, czy mial lobby z indii, czy z usa, chce sie ogladac po prostu kolejne ataki na rekordy. Tyraja ich teraz widzowie, ze tworzyli kontent jak kazdy inny strimer, na slabszych TROCHE lobby! Na Europie czy USA tez zdarzaja sie takie same lobby slabe, ale rzadziej. Po prostu zwiekszyli czestosc lepszycj gier pod rekordy xD
@onuceSzatana:

Jakie niszczrnie xD ile razy mozna spotkac takiego strimera w grze xD NO POWIEDZ, ILE XD

Problem jest taki, że na serwerze jest 100 osób. W dodatku może do zachęcać inne osoby do takich praktyk, bo przecież fajnie się wygrywa z dobrymi statami. Niekoniecznie będzie to jakiś streamer, ale nadal osoby z dużym kda przeciwko osobom z miernym kda.

Niech sobie jeszcze wykupi aima, to w ogóle będzie bił rekordy
@onuceSzatana: Yhmmmmm. Idź wyliż jaja izakowi. Pewnie masz moda u niego xDDDDDDD

Jakbyś chociaż trochę czaił grę w warzone to byś zrozumiał mój post. Mi nie chodzi o same wygrywanie meczu w warzone. Wygrać można nawet z 4/5 fragami. Dla #!$%@? (i jego jajogłowego kolegi Leha) liczą się tylko te słynne "BOMBY" . A wiadomo jak się kręci bomby. Bomby się kreci właśnie na tych graczach których, cytuje: "czasem dolosuje do
@AaBbCcDdEeFf: W ogóle ta afera nie polega na tym, że krył się z takimi praktykami, aż do momentu gdy wyszło to na jaw?
No i co to za usprawiedliwienie, że inni tak robią? W takim wypadku powinien wymusić działanie na twórcach gry. Zrobiłby filmik na youtube, ma zasięgi, fanów, więc nawet jakby niewielki procent zainteresowanych zwróciłby uwagę activision, że problem istnieje, to coś by na to poradzili.
że krył się z takimi praktykami, aż do momentu gdy wyszło to na jaw?

No i co to za usprawiedliwienie, że inni tak robią? W takim wypadku powinien wymusić działanie na twórcach gry. Zrobiłby filmik na youtube, ma zasięgi, fanów, więc nawet jakby niewielki procent zainteresowanych zwróciłby uwagę activision, że problem istnieje, to coś by na to poradzili.


@Bajczarz: To jest gracz który ogarnia ( ͡° ͜ʖ ͡°