Wpis z mikrobloga

Dwa zamówienia i oba mają na track17 status "Sinotrans-Liege-Import Customs Clearance Success" ale w apce Aliexpress "Clearing customs przesyłka oclona".

Wysyłka ASS do #paczkomaty

To jakieś lipne automatyczne tłumaczenie w apce czy faktycznie będzie trzeba czekać na list i wysłać deklaracje?
#aliexpress
  • 10
A ja mam przy okazji takie pytanie do @Andczej, bo pewnie się orientuje: jak to jest z przesyłkami Cainiao zamawianymi do paczkomatów. Też przechodzą przez łapy Świata Przesyłek? Bo normalnie zamawiam i dopłacam do ASS, żeby szło Pocztexem, ale zastanawiam się, czy nie zamawiać jakichś pierdół inną formą wysyłki do paczkomatu.
@Andczej: A nie 0045? Bo ASS-ów nie zamawiałem do paczkomatów i raczej nie zamierzam, bo naczytałem się o tym jakie potrafią być problemy z ich dostarczeniem do maszyn InPost-u. Chodziło mi o te inne formy dostawy Cainiao Super Economy Global / Cainiao Super Economy for Special Goods?
A nie 0045?


@Zoltan_VII: ale co bo nie rozumiem?

bo naczytałem się o tym jakie potrafią być problemy z ich dostarczeniem do maszyn InPost-u.


na ponad 50 przesyłek paczkomatowych z ali miałem jeden problem


Chodziło mi o te inne formy dostawy Cainiao Super Economy Global / Cainiao Super Economy for Special Goods?


ale co? nie rozumiem cie
@Andczej: Chodziło mi o to, że jak zamawiam towar transportem usługą ASS to dostaję przez Pocztex, a jak wybieram opcję dostawy Cainiao to mi przesyłka idzie 3 miesiące, z czego 1,5 miecha leży w Świecie Przesyłek (czy tam w innej firmie, która obsługuje dostawę w Polsce), dlatego zapytałem, czy przesyłki Cainiao zamawiane do Paczkomatu też przechodzą przez ręce Świata Przesyłek, czy jakaś inna firma je nadaje InPostem. Jeśli inna firma i
że jak zamawiam towar transportem usługą ASS to dostaję przez Pocztex


@Zoltan_VII: pamiętaj, że nie zawsze będzie to pocztex

z czego 1,5 miecha leży w Świecie Przesyłek (czy tam w innej firmie, która obsługuje dostawę w Polsce)


nie kłam, nie masz skąd to wiedzieć

czy przesyłki Cainiao zamawiane do Paczkomatu też przechodzą przez ręce Świata Przesyłek,


nie, pośrednik jest ten sam co przy ASS 0045 pocztex