Wpis z mikrobloga

Ciotka poprosiła mnie, żeby jej gówniakowi wymienić kartę graficzną w laptopie (HP zBook 15). Podrzuciła mi zdjęcie zakupionej karty graficznej, którą mam wrzucić do laptopa, tj. GTX 1050 Ti. No cóż, powiedziałem że zamontować jej w lapku się nie da. Chwilę pomyślałem, i wpadłem, że można ją spróbować zewnętrznie podłączyć. Nie jestem w temacie, bo nie robiłem tego, ale zrobiłem mały research w internetach, i wydaje się to trochę skomplikowane. Albo jest spore ryzyko, że to nie zadziała, albo porządne stacje dokujące kosztują bajońskie kwoty.

W ogóle, jest to gra warta świeczki? Na logikę, to gigantycznego skoku wydajności przez kabel to raczej nie będzie.

#informatyka #pcmasterrace (zostane za to zjedzony, ale #!$%@?)
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@laress: pobawić to się można, ale ze swoim sprzętem. Jak gówniak grając w meinkampfa #!$%@? kabel pcie (a #!$%@?) to ty będziesz dylać za każdym razem, kiedy trzeba będzie naprawić. Pomijając inne problemy techniczne.
Jak kupują kartę graficzną zanim się zorientują czy to w ogóle pasuje to wiesz, że masz do czynienia z trudnym "klientem". Szkoda nerwów.