Wpis z mikrobloga

w sensie że taki opis jest spoko? To faktycznie nieźle macie na tym tinderze xD


@vinca: koleżanki widzę jeszcze nikt nie uświadomił jak jest po drugiej stronie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zexan - > w sensie że taki opis jest spoko? To faktycznie nieźle macie na tym tinderz...
  • Odpowiedz
@Ogniwo_Paliwowe: Czy źle to już kwestia dyskusyjna i zależy co komu leży, ale raczej nie widzę w tym opisie nic "fajnego". Owszem, posługując się taką radosną metaforą, opis "Netflix and chill, min 180 cm, zaskocz mnie" daje raka z przerzutami, a ten no powiedzmy samego raka. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdybym to ja miała wybierać: mieć raka z przerzutami, mieć raka bez przerzutów lub wcale, wybrałabym
  • Odpowiedz
@youknowthisxd: hmmm ja tam bym wolała wiedzieć mniej więcej jakie zainteresowania ma ta osoba, czy ma poczucie humoru, czy raczej na poważnie (co można po obszerniejszym opisie wywnioskować), czy wierzy w pana na chmurce ( ͡° ͜ʖ ͡°) itd, bo buźkę i tak widać na fotce (i pewnie fajnie jak ciało też).
  • Odpowiedz
@vinca: nie wyróżniające się, ale Tinder to aplikacja służąca umawianiu się na randki/niezobowiązujący seks, więc prezentujesz swoje zainteresowania, wkład w rozmowę, a także stronę fizyczną. Te trzy rzeczy świadczą o potencjalnej wartości profilu dla drugiej strony. Ja u siebie mam zwięzły opis zainteresowań pracy i edukacji + co ćwiczę i zdjęcia.
  • Odpowiedz
@Ogniwo_Paliwowe: To tutaj mamy zaprezentowaną tylko stronę fizyczną. ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Wyraziłam swoje zdziwienie, że taki opis może się podobać (nawet jeśli jest ironiczny), tobie i kilku innym panom się podoba (co mnie dziwi), tyle.
Nie chciałoby mi się marnować czasu, by iść spotkać się z typem wiedząc jedynie jak wygląda jego twarz, jaką skończył uczelnię, ile ma wzrostu i ile waży.
  • Odpowiedz
@Adam_Wolf: xD jakby taki opis miała polka to by zaraz było - karlica/prawdziwa kobieta kończy się na 55 kg/ decha/ okropne paznokcie/ nie ma zainteresowań xD
  • Odpowiedz