Wpis z mikrobloga

Odpalam jutubka, a tam w poleconych:

Konfederacja przedstawia: Pakiet Wolności Słowa w mediach społecznościowych.
lol
Czy ta partia, uchodząca za skrajnie wolnościową, nie jest czasem najbardziej zamordystyczną partią w sejmie?

#konfederacja
  • 11
@Latarenko: Co to DC? Ja jestem po prostu w szoku. Teoretycznie, skrajnie wolnościowa partia robi taką szopkę nie pierwszy raz.

@vxfsfsff: Każdy ma prawo być głupi i stworzyć sobie portal społecznościowy, na którym będzie sobie banował kogo chce.

@rafxyz44: Nie wiedziałem, ale tym bardziej jestem zadowolony, że ostatecznie nie oddałem na nich swojego głosu

@L3stko: O próbę regulacji, zamiast deregulacji internetu.
Każdy ma prawo być głupi i stworzyć sobie portal społecznościowy, na którym będzie sobie banował kogo chce.


@dominh: przyznam ci rację, jeśli będziesz w swojej wizji konsekwentny i każdy będzie miał prawo, prowadząc działalność gospodarczą, nie świadczyć usług komu tylko chce; np nie wpuszczać do swojego sklepu żydów i gejów.
@NijuGMD: No może z tym wnioskiem trochę przesadziłem, jednak jako partia krzycząca o wolności dla polakuff, unia nas niewoli hurr i durr, nie powinni odstawiać takiej hipokryzji.

@vxfsfsff: Dokładnie, tak bym to widział i dlatego chciałem głosować na konfe.
Nie znam się na prawie, wiem, że jest przekomplikowane, ale rozważmy sytuację:

1. Jest sobie forum katolickie czy coś takiego.
2. Rejestruje się tam homoseksualista i postuje coś o homoseksualizmie.
3. Dostaje bana
I co? Konfa staje w jego obronie. Bo wolność słowa. Dejta się wypowiedzieć. Zakaz banowania bez podania przyczyny. Do sądu z nimi!!!111One