Wpis z mikrobloga

Serce się kraja.... co za ludzie, to się w głowie nie mieści jak można tak postępować. Najgorsze jest to, że pewnie wezmą nowego zwierzaka.

Może ktoś jest w stanie pomóc #wroclaw #koty

https://www.facebook.com/335087058500/posts/10158959509833501/?d=n

To nie jest bezdomny kot

Właściciele zrzekli się go po tym jak lekarka weterynarii w Leśnckim Centrum Weterynarii odmówiła jego eutanazji. A dlaczego odmówiła ? Bo kot od tygodnia co najmniej nie otrzymał pomocy, z racji zapachu wrzucony został do garażu by się „wykaraskał”. No cóż nie wyszło - to poprosimy o uśpienie a my weźmiemy nowego. Walczymy o niego bo wyniki dają szanse na to by żył. Pomóżcie nam.

Szukamy też pilnie tymczasu - w naszym azylu z uwagi na ryzyko kociej choroby zakaźnej może mieć mniejsze szanse w tym stanie. Potrzebuje kilku tygodni by był silniejszy. Potrzebny mobilny Tymczas na terenie Wrocławia lub okolicy. My płacimy za weterynarza i utrzymanie. Piszcie sms 604127482 oddzwonimy.

Ps Rzadko już się wzruszamy i płaczemy nad losem zwierząt sponiewieranych przez ludzi i rzadko pewnie zdarza się to lekarzom weterynarii ale nam wszystkim wczoraj w nocy po prostu nie wytrzymywały emocje. Dziękujemy Sylwia za wielkie serce ❤️
Kanye__West - Serce się kraja.... co za ludzie, to się w głowie nie mieści jak można ...

źródło: comment_1610528060P31SWhtSn510zxMlVcXgdU.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 20
@Kanye__West i tacy ludzie nie ponoszą żadnych konsekwencji. Sam kiedyś zabrałem kota od sąsiadów rodziców i zawiozłem do wrocławskiej ekostraży- niestety nie udało im się go odratować. Siedziało mi to później w głowie przez miesiąc. A ta sąsiadka, dalej mnoży koty i jedyna jej opieka polega na dawaniu im resztek jedzenia. O kastracji nigdy pewnie nie słyszała. Mama nawet zgłaszała kiedyś sprawę do gminy, ale oczywiście nikt nic nie może zrobić.
  • Odpowiedz
A ta sąsiadka, dalej mnoży koty i jedyna jej opieka polega na dawaniu im resztek jedzenia


@Corrny: Niestety nie jest to rzadkie zjawisko, szczególnie w mniejszych miejscowościach często do tego ogranicza się "opieka" nad zwierzęciem. Ciężko mi zrozumieć czym kierują się tacy ludzie biorąc zwierzaka do domu, skoro później tak to wygląda.

  • Odpowiedz
@Kanye__West: Powiem tak - jak widze sekcję zwłok i rozwalone ciało na wszystkie strony świata, wątroby zgnite od pijaństwa to nie robi mi to, lecz jak spoglądam na takie zdjęcia to mam ochote zabawić się w Clinta Eastwooda "Siła Magnum". Niestety samosądy są złe bo będą prowadzić do zabicia złodzieja bułek bo był głodny no ale NA TO NIE MA RADY! Najgorsze ze te osoby są bezrefleksyjne i wezmą kolejne
  • Odpowiedz