Wpis z mikrobloga

@rafal-masny: to trochę podejrzane że tak nachalnie wciskają ludziom te szczepionki. Tym bardziej że podobno zrobili zapisy że podmiot wykonujący szczepienia "nie bierze odpowiedzialności za skutki uboczne powstałe w efekcie eksperymentu medycznego"
  • Odpowiedz
@katyperry92:

podobno zrobili zapisy że podmiot wykonujący szczepienia "nie bierze odpowiedzialności za skutki uboczne powstałe w efekcie eksperymentu medycznego"

nie czytałam tego, chłopak mi czytał na głos


I nie wstyd ci takie bzdury powielać w internecie, nie zadając sobie nawet chwili trudu żeby cokolwiek z tego sama sprawdzić? Brawo
  • Odpowiedz
@katyperry92 "podobno zrobili" przestań siać jakies fake bo coś Ci sie wydaje. Według foliarzy na tyle szczepień ile juz jest na świecie powinna być pandemia ludzi z trzecią ręką na czole.
  • Odpowiedz
@Ancymoon1: a szczepcie się jak chcecie, ale później się nie dziwcie jak podupadniecie na zdrowiu. Te szczepionki nie są przebadane, bo nawet nie było czasu żeby je odpowiednio przebadać. Prawda jest taka że to jest eksperyment medyczny i nikt nie chce brać odpowiedzialności za skutki uboczne.
  • Odpowiedz
@tom3k86: lol, widzę że dzieci mają ferie od szkoły i się nudzą. W sumie nic dziwnego skoro nawet na sanki nie mozecie iść bo zaraz was policja goni. Ta pandemia serio odciska piętno na psychice coponiektortch.
  • Odpowiedz
Te szczepionki nie są przebadane, bo nawet nie było czasu żeby je odpowiednio przebadać. Prawda jest taka że to jest eksperyment medyczny i nikt nie chce brać odpowiedzialności za skutki uboczne.


@katyperry92: Gdy padają te słowa, to już wiem, że niczym się takiej osoby nie przekona.
  • Odpowiedz
@Nihas: no mnie nie przekonasz do zaszczepienia się, ale też w moim przypadku nie ma takiej potrzeby bo mam ten komfort że należę do grupy ludzi które się nie zarażają. Ale nawet gdybym mogła sie zarazić, to i tak wolałabym przejść covid niż eksperymentować na sobie szczepionke.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@katyperry92:

należę do grupy ludzi które się nie zarażają


Wez zrob o tym publikacje naukową, pewnie niezłą kasę możnaby zgarnąć za przebadanie tego XD
  • Odpowiedz
@katyperry92 głupota to nie jest rzecz którą powinnaś sie chwalić.
Nie są przebadane? Co Ty wygadujesz? Eksperyment medyczny? Foliowa czapke zakładaj. Fajnie gdyby osoby ktore powilaja fejki i a później zostaja obalane przyznały sie do błędu i przeprosiły. Ale raczej po fanatykach tego nie można oczekiwać
  • Odpowiedz