Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
#perfumy
Życie jest za krótkie na perfumy z Zary.
Niczego nie żałuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Noble Palo Santo - ja tam cytrusów mało czuję, ale zapach przyjemny. Po chwili bardzo przypomina mi Bentley momentum intense. Wyczuwalny u mnie przy skórze po 5 godzinach od psiknięcia.
True Leather - kiedy się go wącha i w tym samym momencie patrzy na kwotę jaką się dało za ten zapach, to po prostu wow! ( ͡º ͜ʖ͡º) nie znam pierwowzoru, ale chętnie bym go powąchał jeżeli ma jeszcze lepszy skórzano pudrowy zapach od tego z Zary. Również 5 godzin na nadgarstku, ale wyraznie mocniej wyczuwalny od Palo Santo więc pewnie jeszcze trochę posiedzi.
potatowitheyes - #perfumy 
Życie jest za krótkie na perfumy z Zary.
Niczego nie żałuj...

źródło: comment_16104737559gfeJ8mJLA1tyFA8OGj5ip.jpg

Pobierz
  • 8
@potatowitheyes:
Czy bardzo jest drzewne to Palo Santo? Myśle nad tym zapachem, przed rebutelkacją ( ͡° ͜ʖ ͡°) wąchałem go, w innej flaszce i był dość drewniany, ale podbity jakimiś cytrusami [chyba], przez to był dość taki.. świezy, ale bez przesady. Jak to wygląda teraz?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WujekAtom: ciężko mi kolego powiedzieć, bo jestem kiepski w rozpoznawaniu zapachów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Palo Santo nie wydaje mi się mało cytrusowy, najwyżej na początku może, ale u mnie trwało to dosłownie kilka minut. A potem już bez zmian do końca jeden zapach. Czy było to drzewo? Ciężko mi określić, ale jeśli miałbym opisać ten zapach to pewnie powiedziałbym, że jest właśnie taki świeży.
Ja też mam pozytywne odczucia. Gourmand Leather 2019 - kupiony z dostawą za 50zł trzyma jak szalony. Bardzo często porównywany z Ultra Male - JPG, koleżanki zwracają uwagę, że ładny.
@potatowitheyes: Właśnie mi przyszły. Zaaplikowałem na rękę. Są świetne. Czuć konotacje z TF Tuscan Leather czy Ombre Leather ale podbite jest to na mocnej wetywerii coś ala z Guerlain. Moc mają , ciekawe jak w globalu ale za 40 zł to jest to interes jak jasny gwint. Polecam