Wpis z mikrobloga

Mój ideał faceta.
Jestem normalną kobietą. Pod tym pojęciem kryje się antyfeministka, kobieta kobieca, atrakcyjna i pewna siebie. Aby mężczyzna mógł mnie sobą zainteresować musi posiadać szereg cech, które w moim mniemaniu czynią go atrakcyjnym. Oto one :
1. Ambicja i przedsiębiorczość
Tak, facet musi umieć zarabiać bardzo dobre pieniądze. Dobre to znaczy takie, które pozwolą mu na utrzymanie siebie i kobiety/rodziny. Dobre to znaczy wielokrotnie więcej niż mityczna średnia krajowa dostępna dla średniorozgarnietej małpy. Co więcej, musi umieć je zarabiać w każdych warunkach i dążyć do zwiększania zarobków. Taki mężczyzna zyskuje mój szacunek. Nie wyobrażam sobie mężczyzny zarabiającego mniej niż ja, a już zwłaszcza takiego, który nie zarabia wcale i nie umie /nie potrafi /nie chce zmienić swojej sytuacji życiowej. Leniom, nieudacznikom i wszelkiej maści przegrywom mówię zdecydowanie nie.
2. Hojność
Cecha silnie związana z pierwszą. Nie znoszę skąpstwa w żadnym wydaniu. Facet oszczędzający na kobiecie to pożałowania godny osobnik i omijam takich z daleka.
3. Poczucie bezpieczeństwa
Mężczyzna umiejący zapewnić mi poczucie bezpieczeństwa zarówno finansowego jak i emocjonalnego
4. Odpowiedzialny
Nie rzuca słów na wiatr, nie chowa się przed konsekwencjami swoich decyzji. Mężczyzna umiejący wziąć na swoje barki skutki własnych działań i idące za nimi efekty, honorowy i nie unikający konfrontacji
5. Inteligencja
Facet musi być inteligentny, mieć szeroką wiedzę i umieć z niej korzystać. Nie może być ode mnie głupszy, nie miałabym o czym z nim rozmawiać. Musi stanowić dla mnie inspirację i mi imponować. Dlatego głupi facet odpada już na wstępie
6. Maniery
Otwieranie przede mną drzwi (także do samochodu) noszenie ciężkich toreb, wręczanie kwiatów czy pomoc w zakładaniu płaszcza to zachowania, na które szczególnie zwracam uwagę. Po pierwsze dlatego, że występują (niestety!) coraz rzadziej a po drugie, stanowią dla mnie żywy przykład na to, że mężczyzna traktuje mnie z należnym szacunkiem i dba o moją wygodę. Uwielbiam dżentelmenów i bardzo żałuję, że jest ich coraz mniej
7. Wygląd
Oczywiście zwracam uwagę na wygląd, lubię eleganckich i dobrze pachnących mężczyzn, jednak aparycja mężczyzny nie jest dla mnie cechą pierwszorzędną. Niski wzrost, będący kompleksem tak wielu facetów nie jest istotny. Facet ma być zadbany, jednak próżnym, wymuskanym panom, którzy głowę mają tylko od jedzenia i ciało od ćwiczenia, a w lusterku przeglądają się częściej niż ja, mówię zdecydowane nie.
Silny charakter zawsze będzie stał wyżej niż świetny wygląd.

#zwiazki #mezczyzna #kobieta #przegryw
  • 151
  • Odpowiedz
@kosmita: no to spoko, że nikt nie pytał, ale to OPki sprawa kogo sobie tam marzy za faceta. Nie musicie się w to łapać. Ja też się nie łapię w ideał wielu facetów i jakoś z tym żyję ;)
  • Odpowiedz
@kosmita: nie wiem, ja nawet cię nie zawołałam do mojej odpowiedzi lol xD po prostu jeśli to jest jej ideał, to może być dosłownie taki, jaki ona chce. Mogłaby chcieć umawiać się z gościem pokroju Karola Wojtyły, robi nam tym jakąś krzywdę? Nie. Więc nie wiem po co się tu tak produkujecie. Jej zmiana preferencji odnośnie ideału faceta wpłynie na wasze życie w sposób żaden.
  • Odpowiedz
@arteria: "Aby mężczyzna mógł mnie sobą zainteresować musi posiadać szereg cech" Jasno stwierdza, że inny niż z jej chorego zestawienia jej nie zainteresuje więc nie będzie nawet zauważać takiego faceta. Skąd e tobie ta chęć obrony tej toksycznej osoby?
  • Odpowiedz
@kosmita: no i fajno. Może poza nr 7 bo jestem zajebiscie zadbany (nie martw się, sam kupuje, piorę, prasuje) i nie wiem co to dla ciebie znaczy "dobrze pachnący facet", bo pachnę tym co ja lubię i niewiele obchodzi mnie czym pachną inni faceci ani co o moim zapachu uważają partnerki.

Co przynosisz do stołu?

Tobie? nic
  • Odpowiedz
@arteria: Co nie zmienia faktu, że na takie rzeczy powinniśmy reagować ostracyzmem. Jeżeli ktoś przedstawia swoje wymagania powinien również pokazać co ma do zaoferowania. Mogła napisać, że do związku z domem wnosi samochód dobrej klasy. A ona chce do domu i auta wnieść swoją dupę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kokosowynumer: "Aby mężczyzna mógł mnie sobą zainteresować musi posiadać szereg cech" Jasno stwierdza, że inny niż jej chore zestawienie jej nie zainteresuje więc nie będzie nawet zauważać takiego faceta

Owszem, i na tym polega wolność wyboru.
  • Odpowiedz
@arteria: Skoro dzieli się tym publicznie musi być gotowa na opinie ludzi w tym temacie. Czego nie rozumiesz? Wyrażamy swoje zdanie, że jej marzenia to toksyczny obraz i tylko pokazuje jaką próżną i bezwartościową kobietą jest i tyle ;)
  • Odpowiedz
@Kokosowynumer: bezwartościowa kobieta bo ma ideał (halo, ideał, czyli wyidealizowany obraz człowieka) xD Moim ideałem jest Brad Pitt i co, to nie znaczy, że na nikogo innego w życiu nie spojrzę. Lol dziwię się, że to w ogóle potrzebuje tłumaczenia
  • Odpowiedz
@Kokosowynumer: Co nie zmienia faktu, że na takie rzeczy powinniśmy reagować ostracyzmem. Jeżeli ktoś przedstawia swoje wymagania powinien również pokazać co ma do zaoferowania. Mogła napisać, że do związku z domem wnosi samochód dobrej klasy. A ona chce do domu i auta wnieść swoją dupę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wymagania wobec związku, i nie tylko związku powinna mieć każda osoba. To wpis o moim ideale faceta. Skąd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mirabenka:

Skąd wniosek że powinnam pisać co oferuję?


Napisalas swoją listę życzeń, masz do niej prawo i nie krytykuje jej. Zadałem pytanie co wnioslabys do relacji z kims kogo opisałaś. To nie było pytanie co wnioslabys do relacji ze mną, bo tak jak napisałem, nie spełniam Twoich oczekiwań w przynajmniej jednym punkcie,ktory podałem, zresztą do pytałaś co miałem na myśli. Podobnie ja dopytałem czy poza lista oczekiwań moglabys przedstawić prostą ofertę
  • Odpowiedz
@arteria: ja uważam, że powinniśmy pozwolić ludziom mieć dowolne marzenia, chce się spotykać z facetem w kapeluszu z piórami pawimi, to ma do tego pełne prawo. Nikomu to krzywdy nie robi, jej sprawa.

Otóż to
  • Odpowiedz