Wpis z mikrobloga

Mireczki właśnie skończyłem oglądać Clone Wars #cw #starwars #clonewars. Ależ to doskonały serial jest! I te ostatnie 3 odcinki siódmego sezonu, no rewelacja. Ashoka chyba zostanie moim ulubionym bohaterem ( ͡º ͜ʖ͡º)

Mam trochę niedosyt (jakże inaczej), wszystkie filmy i Mandalorian obejrzany, ale zastanawiam się nad Rebels. Ktoś oglądał. Warto?

Also poniżej w spojlerach mam parę pytań do znawców SW, które nasunęły mi się po ostatnich odcinkach CW



#starwars #wojnyklonow #seriale
  • 10
@piesnababy: Obejrzyj Rebels. Tam jest o Maulu. Chociaż serial jest jeszcze słabszy od CW i raczej nie warto na niego marnować czasu. Strasznie dziecinny i porusza kilka ciekawych kwestii, ale nic nie stracisz nie oglądając go. No i poczytaj komiksy. Najlepiej te od Dark Horse, te Marvela są strasznie słabe.
@piesnababy: oglądam właśnie rebelsy, pierwsze dwa sezony bardzo ciężko się oglądało (mnóstwo pobocznych odcinków) z niektórymi wyjątkami i oczywiście zakończeniem drugiego sezonu, a 3 sezon duży przeskok bardzo fajnie się ogląda, każdy odcinek ma w sobie coś co rozwija znacznie uniwersum
@mixererek: rebelsy poruszają strasznie dużo więc nie gadaj że nie. Bo ahsoka ma byc sequelem ich a w dodatku jeśli Thrawn będzie nowym przeciwnikiem to dla zwyklego fana wystarczy obejrzeć rebelsów zeby zobaczyć kto to.
@piesnababy:
Śmierć Dooku masz w filmowym ep.3, Maula w Rebelsach.

Jeśli chodzi o opinie o Rebelsach to chyba dobrą "recenzją" jest fakt, że wszystko z SW obejrzałem co najmniej po 2 razy, za wyjątkiem Rebelsów których "oglądam" od premiery pierwszego odcinka i jestem aktualnie na S04E07 (jak sobie przypomnę to włączam, ale zwykle po 2-3 odcinkach rezygnuję ( ͡° ʖ̯ ͡°)). Ani kreska ciekawa, ani fabuła, ani
@piesnababy a mi się Rebelsi podobali mocno i akurat to jeden z moich ulubionych contentów z SW. Fakt, że pierwszy sezon i połowa drugiego trochę niedomagają, ale reszta (zwłaszcza trzeci) są bardzo w porządku
@mixererek: to zalezy tylko i wylącznie od tego kto jaki okres lubi, dla mnie CW to totalny syf i kicz, tworzenie serialu o klonach z taką samą mordą tylko innym kolorem pancerza to wielkie iks de że juz nie wspomne ile tam razy pojawia sie cad bane i go nie ma, emboo i go nie ma aurra sing i jej nie ma, a samą historie ratuje chyba tylko nawiązanie do swor
@piesnababy: też skończyłem jakiś tydzień temu, uważam że to jest doskonale epitafium dla Anakina - wprost idealnie odpowiada dlaczego. Filono zrobił kapitalna robotę z budową wielu postaci, no mnie zrobił w 100 pro. Teraz jadę rebliantów ale jest dużo słabiej.