Wpis z mikrobloga

@michael_13: Ale super! Nie da sie tych naroznych zestawow tak poprzestawiac, zeby kazdy budynek na kazdej z polek byl polaczony z reszta? Na ostatniej na przyklad Diner dac na poczatek? Czy jednak lubisz, jak idealnie pasuje w kacie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 7
@michael_13: Ale super! Nie da sie tych naroznych zestawow tak poprzestawiac, zeby kazdy budynek na kazdej z polek byl polaczony z reszta? Na ostatniej na przyklad Diner dac na poczatek? Czy jednak lubisz, jak idealnie pasuje w kacie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Smythsik Przy ustawianiu miałem dwa kryteria: - zbliżone kolory stoją obok siebie (np. brązowa 1/2 Pet Shop stoi kolor Cafe Corner i dalej brązowy warsztat
  • Odpowiedz
Tobie nic nie umknie.


@michael_13: umyka dużo rzeczy. Ale jak policzyłem, to mi wyszło 14 a modularów było 16. @janusz_mustermann jednego napisał, to szybko sprawdziłem, jakiego jeszcze brakuje ;)

Jak na 1,5 roku zbierania myślę, że jest nieźle

jest spoko

Czekam na promkę, wolę za różnice kupować kolejne zestawy, bycie "pierwszym" mnie aż tak nie kręci.


@michael_13: mam tak samo :) Piona
  • Odpowiedz
@matssomer: @michael_13: Też mam Assembly Square i cały czas biję się z myślami czy nie sprzedać. Prześliczny jest ale wiem, że wiąże się to z kupowaniem kolejnych zestawów i nie bardzo mam gdzie to trzymać :|
Ale jak widzę twoją kolekcję to przekonuje się, że może jednak zatrzymam :D
  • Odpowiedz