Wpis z mikrobloga

Do tego nawóz. Podlewanie miękką wodą, ciepło i wilgotność. Musi mieć wilgotno, ale to znaczy ni mniej ni więcej tyle, że trzeba ją podlewać jak podłoże przeschnie. Tak czy siak jest ono fatalne :P
  • Odpowiedz
  • 1
@magnes125: znów zaufałam wszystkim krzyczącym żeby nie przesadzać na zimę, nic się nie uczę na błędach ( ͡° ʖ̯ ͡°) zaraz tuptam do sklepu w takim razie :D
  • Odpowiedz
  • 1
@saskiaa: jakieś obi albo castorama, nie pamietam, problematyczna od jakoś tygodnia po zakupieniu XD @Woofinka: takiej odpowiedzi od Ciebie się spodziewałam pod tym wpisem, miałam nawet prosić o nie szkalowanie ()
  • Odpowiedz
  • 1
@Hav0c: o nieeee, nie strasz mnie nawet tym, że mi pusta doniczka będzie stała (,) siedzę właśnie ubabrana w ziemi i przesadzam, jak to nie pomoże, to chyba posłucham złotych rad Woofinki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@kasieu: a to Ty dostalas kalatee w prezencie (ʘʘ). Mam peperomie i sa fajne ale niektore sa trudniejsze od innych (o dziwo). Slyszalam, ze ludzie maja problemy z utrzymaniem watermelona przy zyciu. Moj rosnie jak durny ale za to pixie chyba nie zobaczy wiosny ¯\_(ツ)_/¯. Philodendrony sa bezproblematyczne, polecam calym serduszkiem ()
  • Odpowiedz