Wpis z mikrobloga

Miraski mam takie pytanko do fanów #gothic . Jakie mody do tej cudownej serii gier polecacie ?
Grałem parę lat temu w mroczne tajemnice do 1 część i bardzo mi się podobały ( niestety mod nie był stabilny i często mnie wyrzucało z gry) oraz Valaya historia wojowniczki do 2. Chciałbym popróbować również inne, co polecacie ?
#gothic #gry #steam
  • 7
@Ibuprofenkrul: Po pierwsze to graj w AB, bo jest returning 2.0, returning rebalance 2.1 i AB. Kiedy ja grałem były 3 poziomy trudności Gothic, nightmare i nightmare+. 2 ostatnie są zarezerwowane dla weteranów i nie mówię o samym poziomie trudnościo. Otóż returning słynie z tego, że trzeba bardzo uważać na co się wydaje punkty nauki i ciułać różne składniki na mikstury, ciasta i kompoty, bo uzbieranie odpowiednich statystyk z nauki nie
@Thronstahl: Do Gothic najlepsze modyfikacje to Edycja rozszerzona oraz świat skazańców.
Do Gothic 2 Polecam przed ograniem edycji rozszerzonej lub świata skazańców przejść krótka ale bardzo dobra modyfikację cienie przeszłości która opowiada historię Kolonii jakiś czas przed wrzuceniem bezimiennego pod barierę.