Wpis z mikrobloga

#!$%@?. Czy ja mogę trafić coś innego niż obrońców w paczkach o ikony? xD Najpierw Zambrotta, potem Cole, a teraz ten Pan. No i #!$%@?, jest zajebisty, ponad milion chodzi, może go na CDM dam zamiast Kante (choć Kante ma lepsze podania, które i tak są #!$%@? xD), ale byłoby super fajnie trafić NIE-OBROŃCĘ xD

Traf z SBC, Base or Mid Icon pack.
#fut
FanRuskichPierogow - #!$%@?. Czy ja mogę trafić coś innego niż obrońców w paczkach o ...

źródło: comment_1610391200vs0ohNAUDc4tcMt3cE2I3M.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanLenart: Spoko. Jest miękki w kontekście że słaby fizycznie, ale tak to zwykły LB - czasem strzeli, czasem zaasystuje. Normalnie bym grał Alex Tellesem, ale że trafiłem Cole'a to szkoda nie używać. Po prostu stabilna karta, nic więcej - jak potrzebujesz ikony LO do zgrania czy coś, to za 300k warto. Ale gry Ci nie odmieni i nie będzie MOTM.
  • Odpowiedz
@FanRuskichPierogow ja to samo - Baresi 88 CB, a wczoraj Maldini 88 LB. Do tego mam niewymiennego SIF 86 Theo Hernandeza, Van Dijka i Varana xD raz mi dało ofensywnego - JayJay Okocha na PS który nawet biega, ale jako że nie jestem dryblerem to i tak go mocno marnuje :D
  • Odpowiedz
@PanLenart: IMO lepszy niż Mendy pod tym kątem, że bardziej 'stabilny'. Grałem Mendym i teraz gram Colem i główna różnica jaką odczuwam, to to, że Cole jest po prostu stabilniejszy. Natomiast ja mam bocznych obrońców ustawionych na "Zostawaj z tyłu" i to też pomaga.
  • Odpowiedz
@FanRuskichPierogow: LB Theo, CB Maldini na 7 chem, CB Van Dijk, RB Klaiber. Maldinim zagrałem 2 mecze na razie i nie popełnił wylewu, ale żeby faktycznie go ocenić, to muszę więcej popykać.
Za to mogę powiedzieć po 102 meczach rozegranym Baresim, że w moim odczuciu jest lepszy od Varana mimo dużo gorszego tempa. Ma swoje unikalne ruchy i nie raz z dupy znajduje się na przecięciu podania + gra dość
  • Odpowiedz
@PanLenart: Spróbuj Tellesa lub kogokolwiek innego niż Mendy. Ludzie wyhajpowali Mendy'ego bo szybki, ale zauważyłem, że czasem te kilka punkcików więcej w bronieniu da więcej niż kilka punkcików w prędkości. Cole'a mogę polecić z czystym sumieniem jako stabilnego gracza, który Cię nie zawiedzie. Są lepsi LB, ale Cole też jest ok.
  • Odpowiedz