Wpis z mikrobloga

Właśnie wczoraj wbiłem platynke w #daysgone i nie mogę się doczekać drugiej części, mam nadzieję że wyjdzie. Jestem trochę w szoku że ta gra ma tak niskie recenzje a moim zdaniem bije takie the last of us pod względem fabularnym jak i samej rozgrywki ( ʖ̯)
#ps5 #ps4
  • 9
  • Odpowiedz
@Turczyk: @piaskun87: @adam-wegrzyn: @ironlelele: Przecież w Days gone prawie nie ma żadnej fabuły xD Przez 80% czasu gry jesteśmy największym chłopcem na posyłki w historii gier. Przecież te zlecenia w tych obozach to ciągle to samo. Ktoś kogoś zabił i uciekł i trzeba go znaleźć i zabić albo kogoś porwali i go przyprowadzić do obozu.

The last of us mialo jakąś fabułę, a końcówka
  • Odpowiedz
@Turczyk: Niskie recenzje ma wersja bez aktualizacji w którą grali recenzenci. Na szczęście gra się dobrze sprzedała mimo recenzji i ciągle nowe osoby grają (co chwila na tagu ktoś o niej pisze). Co do lepszej fabuły niż TLoU to może nie przesadzajmy, ale gra i tak jest świetna, jedna z moich ulubionych w poprzedniej generacji.
  • Odpowiedz
@Marek1991: Szkoda że opisałeś same misje poboczne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
The last of us miało lepszą charakterystyke postaci ale fabularnie nie odstaje od days gone. Dla mnie to było ciągle męczenie wora. Jedyne ciekawe to może było ostatnie 5 godzin gry a reszta to nuda jakich mało. W days gone jest troche inna narracja bo tam nie ma żadnych cięzkich tematów ponieważ cała ta "plaga"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Turczyk: nooo za to misje fabularne były jeszcze bardziej #!$%@?: spotkałem swoją ukochaną po 2 latach (?) i ona udaje, że mnie nie zna i wysyła po drożdże WTF?
  • Odpowiedz