Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się czy można znaleźć miłość swojego życia na Wykopie, odpowiadamy - otóż można, a Wykopowicze nie pierwszy raz udowadniają to światu! Znamy wiele szczęśliwych par, które poznały się za pomocą Wykopu, a łączące ich uczucie przypieczętowali powiedzeniem sobie "tak" na ślubnym kobiercu! A już niebawem, o czym właśnie śpieszymy Wam donieść, grono naszych wykopowych małżeństw powiększy się! Nie znamy kulis zaręczyn, ale z całą pewnością możemy potwierdzić, że zostały one przyjęte!

Drodzy @Limonene oraz @Sihill_pl znamy Was z wykopowych piw w Poznaniu, wiemy, że tworzycie idealny duet i tego właśnie życzymy Wam przez resztę życia - tworzenia tego zgranego, idealnego duetu! A także wzajemnej miłości, bliskości, pokładów niekończącej się cierpliwości i zrozumienia, oraz zdrowia na długie wspólne lata! I pamiętajcie, co Wykop złączył, niech człowiek nie rozdziela ( ͡º ͜ʖ͡º)



A za pozostałych Wykopowiczów, tych którzy wciąż szukają swojej bratniej duszy, trzymamy bardzo mocno kciuki! ()

#wykop #slubzwykopem #piwowpoznaniu #poznan #wykopowarodzina
Pobierz
źródło: comment_1610377610vap0WETXAj9RVlzfTbborO.jpg
  • 243
@wykop: Kiedyś wydawało mi się, że znalazłam tutaj miłość życia, ale ta miłość powiedziała mi, że widzi we mnie tylko koleżankę, po 1,5 roku nagle stwierdziła, że jednak coś do mnie czuje, a po jakimś czasie zakończyła znajomość, jedną z najlepszych w moim życiu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wykop to nie tylko pary i śluby, to też rozczarowania i złamane serca.

Sory za smutny komentarz, wszystkiego najlepszego