Wpis z mikrobloga

Czy to prawda, że mój były kochanek wykorzystuje wizerunkowo inną, niepełnosprawną osobę, by na niej zarabiać pieniądze?
Czy to prawda, że eksploatuje on osobę która ma problem ze znalezieniem sobie stałego i uczciwego zatrudnienia na rynku pracy?
Czy to prawda, że ten zawadiacki łamacz serc na nowym kanale zbiera od widzów pieniądze na wycieczkę do Egiptu, która się nigdy nie odbędzie?
Czy to prawda, że nie ujawnia się on na tym nowym kanale, tylko chowa się za intelektualnie niepełnosprawnym człowiekiem, żeby zrobić z niego kozła ofiarnego jak tylko zrobi się gorąco?
Czy to prawda, że jest to oszustwo i naruszenie wytycznych dla społeczności jutuby?
Czy to prawda, że to się zgłasza, a im więcej osób to zrobi, tym lepiej się nagłośni sprawę obsłudze jutuby?
Czy to prawda, że za chronienie innych osób, podatnych na takie zagrywki, przed takimi osobami jak mój były kochanek (który, mogę za to zaręczyć, jest niezwykle zaborczą i oportunistyczną osobą, bez jakiegokolwiek kręgosłupa moralnego), idzie się do więzienia za naruszenie jakiegoś artykułu kodeksu karnego?
Chciałbym uzyskać rzetelną i okuratną odpowiedź na te wszystkie pytania, bo ja się nie znam.
#kononowicz #muremzawalentym #patostreamy