Wpis z mikrobloga

@Sok_Mandarynkowy: wszystkie te pytania mające sprawdzić "kreatywność" i "sposób logicznego myślenia" to jest jeden wielki IKS #!$%@? DE :D Ja pamiętam, że na swojej rozmowie miałem opisać 10 zastosowań widelca innych, niż jedzenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
No co miałem odpowiedzieć na tak debilne pytanie( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sok_Mandarynkowy: Biorę flexa i wycinam bok lodówki.
Ale zniszczy pan lodówkę!!!
A miałem sprawdzić czy światło gaśnie czy dbać o lodówkę?
  • Odpowiedz
@fajnypierozek: No właśnie powiedziałem mu, że można kliknąć, blablabla

Nie dostałem, bo dowiedziałem się, że oddział w moim mieście jednak padł i zapraszają 70km stąd do wojewódzkiego , to podziękowałem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kazdyziomzbierazlom: Ehhhh... Serio? A myślałem że krasnoludki wyłączają :( Shit, zepsułeś mi dzieciństwo...
A tak na poważnie jeśli dostałbym tak debilne pytanie to udzieliłbym jeszcze durniejszej odpowiedzi.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Sok_Mandarynkowy: Chyba bym odpowiedziała, że trzeba sporządzić jakiś plan działania, wraz z celami, technikami itp., zebrać specjalny zespół, sprzęt koniecznie z kamerą, która nagrywa w slowmotion. W zespole pojawiłby się protokolant, energetyk, operator kamery, pracownik fizyczny, montażysta, dźwiękowiec. Dobra, nie chce mi się dalej opisywać przebiegu eksperymentu. xD.
  • Odpowiedz
@Paczek_w_masle: No u mnie właśnie dociskała ten guzik uszczelka która po pewnym czasie była miękka.i go nie wciskała więc się paliło cały czas a z zewnątrz tego nie było widać.

Wyciągam masło które leżało obok żarówki a ono miekkie.
  • Odpowiedz