Wpis z mikrobloga

ktoś z #krakow zna może jakiegoś dobrego mechanika, który nie zdziera milionów? w skrócie- wycieka mi płyn chłodniczy, a ze chłodnica całkiem nowa (no dobra, z rok temu wymieniana) to prawdopodobnie jakiś wężyk nie styka (ale no nie znam się za bardzo :c). jakby jeszcze to był ktoś kto ogarnia elektrykę (drzwi pasażera nie otwierają się tylko od środka, bo zamek coś nie ogarnia) to już w ogóle by było złoto, ale w tym momencie bardziej mnie martwi plama w garażu ( ͡° ʖ̯ ͡°) #mechanikasamochodowa #kiciochpyta
  • 9
@kone: prawda, są drożsi od pana Mietka z warsztatu obok, ale i tak tańsi niż ASO. Jeśli chodzi o mnie, wolę po prostu nieco więcej zapłacić, by mieć pewność, że coś jest dobrze zrobione i nie będę miał potem niespodzianek (bo nie oszukujmy się, stracony później czas także kosztuje).
@kone: @mayimbe: drodzy sa ale, znaja sie na tych markach, wiedzæ gdzie warto użyć zamienników i jakich, robią pełny kosztorys naprawy zanim wjedziesz na kanał (Więc koszty znasz nie musisz nawet u nich tego robić), jak nie trzeba wymieniwć to nie wymieniają (a pan Janek jakby jiz zamówił część to by Ci wymienił czy trzeba czy nie) no i jeszcze nie było tak żeby musieli poprawiać po sobie