Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 44
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień dobry. 07:02:00, Poniedziałek, 11 stycznia 2021. Imieniny: Honoraty, Teodozjusza, Matyldy. Słońce podniesie się dziś o 08:02. Świecić będzie 7 godzin i 43 minuty, w zenicie znajdzie się o 11:54 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:46. Ciemna noc zapadnie o 17:14, ale gwiazd można wypatrywać od 16:28.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień dobry. 07:02:0...
  • 21
  • Odpowiedz
wynalazekone - @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@micke: Witam Was z pracy Kochani! Dziś znów od bladego świtu zasuwam w robocie. Miłego dnia :-)

I muzyczny bonus ode mnie - urocza Samantha ;-)
Pjotsze - @micke: Witam Was z pracy Kochani! Dziś znów od bladego świtu zasuwam w rob...
  • Odpowiedz
Jakie sny miałem, morderstwa, porwania, aż sam się bałem. Trzymajcie się w ten chłodny poniedziałek.

Ventusky pokazuje mi bardzo nieciekawą prognozę pogody na sobotę. Pewnie jeszcze wszystko się pozmienia, ale nie wygląda to dobrze. Trzeba będzie kalesony przygotować. ʕʔ

Udanego poniedziałku.

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@omi-omi: panie, jakby to dobrze zrobił, to by sie urobil a nie zarobił, on kończył zawodówkę, a nie uczelnie wyższą. A poza tym, to się zateguje i lepiej będzie, proszę pani.
@bolorollo: takie prognozy przy gruncie? Mój telefon tylko 12 na minusie pokazywał w nocy pt-sb.
@wynalazek_one: Ordung muss zein. Chociaż czarne słońca strasznie smutne są, można było coś weselszego wybrać.
Miał być Oświęcim, a tu cyk, dorabiańsko z
  • Odpowiedz
@micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @Pjotsze @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: : @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @Jurgen_Van_Beethoven: @petla_sprzezenia: @omi-omi: @mobutu2: @Dddkop: @kolorowe_skarpetki: @Shiffty: @TullamoreD: @Czarnoksieznik_z_Angmaru: @Hansim33: @Tanczacy_paralityk: i reszta ()

Miłego dnia kochani! Słoneczko świeci, mrozik ma się nieźle, więc można spędzić cały dzień przy
  • Odpowiedz