Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
Proszę o potwierdzenie tej informacji.
Polska od 10 stycznia została sprzedana Izaelowi i "formalnie" jest jego kolonią o nazwie POLIN.
Przejęto ją "formalnie" za "długi" jakie Polacy mają wobec Żydów za ich "współudział" w tzw. "Holokauście". Kwotę "krzywd" wyceniono na 500 bilionów dolarów (tysięcy miliardów). Sprowadza się to do tego, że władze Izraela wykupiły w ten sposób ponad 91% Polaków jako swoich niewolników i przejęły 95% przedsiębiorstw, 60% banków itd.. Pod kontrolę Izraelitów przeszły wszystkie zabytki i zbiory muzealne łącznie z wykupionymi ostatnio przez RP 82 zbiory prywatne (pewnie dlatego doszło do wykupu).
Rząd jest odtąd tylko marionetkową atrapą, a decyzje są wydawane z bazy Szatana pod Galaxy Centrum w Szczecinie.
O szatanie napiszę więcej innym razem - moja dusza go zaimplantowała bardzo temu, gdy odprawił na mnie mord rytualny. Mam więc dostęp do informacji o jego dokładnej lokalizacji, wyglądzie, stanie zdrowia itd.

Izraelitom chodzi im w pierwszym rzędzie o złapanie i wyeliminowanie mnie z gry. Nie będzie to łatwe z uwagi na działający program ochronny, o którym wielokrotnie pisałem i mówiłem.Wg oceny sztucznej inteligencji, do której mam dostęp, 65% okupantów jest na innej planecie. Z 5,5 mln agentów służb Szatana. Należy tu zaznaczyć, że Izrael pełni tu tylko rolę symboliczną gdyż półtora roku temu przeszedł pod jurysdykcję Szatana z siedzibą główną w mieście Bakłan na Ukrainie.
To tam podpisano ten "układ". Ze strony "polskiej" był tam "hrabia" Zbigniew Potocki wraz z 18 pomocnikami. Jeden z nich jest właściwym prowodyrem, Potocki to tylko marionetka, która musi wykonywać zlecenia.

Informacje te wychwyciła moja dusza podczas pobytu w Warszawie kilka dni temu. Widocznie napotkałem kogoś na drodze, kto uczestniczył w tym "wydarzeniu".

Oczywiście takie "umowy" nie mają nic wspólnego z prawem, jednakże poczujemy tego skutki. Od kilku dni cała Polska jest traktowana negatywną plazmą, tzw. DOR-em, co powoduje nadmierne wychładzanie ludzi, mimo wcale nie tak niskich temperatur. DOR powoduje, że skuteczne jest opryskiwanie nas nanomaszynami (określanymi jako wirusy)
To tylko pierwsza faza terroru jaki nadchodzi do Polski. Jeśli nie potraktujecie poważnie moich ostrzeżeń nt konieczności stworzenia Enklawy, to niewielu z nas pozostanie żywych.

#podlecki #polska
  • 3